Poslankyňa NR SR Kramlová (SNS) o liberáloch – gauneroch typu Korčok a Dzurinda

V nedeľu sme si pripomenuli jedno z veľmi smutných výročí, na ktorom sa podieľalo aj Slovensko. Uplynulo dvadsaťpäť rokov od agresie armád NATO proti Srbsku. Šlo o bezprecedentný akt agresie proti bratskému srbskému národu, ktoré začalo vo večerných hodinách 24.03.1999, pripomína podpredsedníčka SNS a poslankyňa NR SR Dagmar Kramplová na sociálnej sieti.

Bombardovanie trvalo takmer tri mesiace a zničených bolo množstvo civilných cieľov, dopravná infraštruktúra a zomreli aj Slováci z Vojvodiny. Kramplová pripomína, že zástupcom Slovenska v NATO bol Ivan Korčok, ktorý sa k tomuto období vo svojom životopise veľmi otvorene nehlási. Vo svojom statuse Kramplová pripomína, že tie krajiny, ktoré pred rokmi bombardovali Juhosláviu, cez Slovensko vozili zbrane aj na Ukrajinu a to kvôli krvavému biznisu. Sú to podľa nej tí istí, ktorí volajú po dodržiavaní právnych zásad, hoci ich sami porušili.

Čo spôsobilo bombardovanie

Počas 11 týždňov nepretržitého bombardovania bola poškodená alebo zničená infraštruktúra krajiny, zničené boli cesty a mosty, obchodné zariadenia, školy, zdravotnícke zariadenia, továrne, ale aj kultúrne pamiatky.

Podľa údajov Stavebného riaditeľstva Srbska bolo zničených 54 zariadení cestnej infraštruktúry, z toho 44 mostov, 18 železničných zariadení, z toho 17 mostov, a 148 výškových budov vrátane obytných a verejných zariadení. (Táto štúdia nebrala do úvahy súkromné budovy a domy, ktorých boli zničené tisíce).

Otvorili sme vzdušný priestor. Proti bratom

„Našou najväčšou hanbou na tomto čine zostáva naša vtedajšia podpora pre túto zločinnú agresiu, kde vtedajšia vláda arcizločinca Mikuláša Dzurindu otvorila vzdušný priestor SR pre prelet lietadiel NATO. Za krvavé slovenské nebo bolo zodpovedných osemnásť členov vtedajšej vlády, okrem Dzurindu a Mikloša napríklad aj vtedajší minister kultúry Milan Kňažko, čo bol zrejme krvavý prejav tej ich vyspelej západnej kultúry. Otvorene o otázke svojej podpory tomuto konfliktu by sa mal vyjadriť aj Ivan Korčok, ktorý vo svojom životopise bez presných dátumov uvádza, že v rokoch 1999 až 2001 pôsobil ako zástupca SR pri NATO,“pripomína Kramplová personálne obsadenie vlády, ktorá to dovolila.

Výnosný západný artikel

Kramplová pripomína, že aj táto agresia ukázala, že tak, ako títo ľudia nemali problém s vojnovými preletmi ponad Slovensko, o dve desiatky rokov cez naše územie nemali problém prepravovať zbrane pre Ukrajinu.

„Export vojnových konfliktov je evidentne tým najvýnosnejším západným vývozným artiklom – hovoriť by o tom vedeli aj v Afganistane, Iraku, Líbyi, Sýrii a inde vo svete, kde americká vláda a jej spojenci ako mafia rozpútali vojnový požiar z ktorého obvinili niekoho iného a následne na tomto konflikte samozrejme zarobili,“objasňuje Kramplová.

Dodržiava právny poriadok aj NATO?

Kramplová pripomína, že presne rovnakí ľudia, ktorí nemali problém s rozbitím a zníčením medzinárodného práva krvavými politickými postojmi, pokrytecky hovoria o dodržiavaní medzinárodného právneho poriadku.

„A najdôležitejší odkaz pre dnešné Slovensko musí byť ten, že nemôžeme dovoliť, aby Slovensku znovu vládli ďalší korčokovia, ktorí s prevozom zbraní a preletom bojovej techniky nemajú žiadny problém!,“ uzatvára Kramplová.

Kto sedel vo vláde v r. 1999

Mikuláš Dzurinda, Ivan Mikloš, Mária Machová, Pavol Kanis, Eduard Kukan, Ladislav Pittner, Milan Vtáčnik, Peter Magvaši, Brigita Schmӧgnerová, László Miklós, Milan Kňažko, Tibor Šagát, Gabriel Palacka, Ľubomír Fogaš, Pál Csáky, István Harna, Ľudovít Černák, Pavol Hamžík.

ZDROJ: FB Dagmar Kramplová / HD

By ARCHA

Secured By miniOrange