(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Vedci vydali varovanie, že „strava založená na usmerneniach Svetového ekonomického fóra (WEF)“ postrádajúca mäso skončí vyhubením ľudskej rasy a spôsobí, že z tých, ktorí zostanú nažive, sa stanú slabé, chorobami sužované trosky.
V špeciálnom vydaní časopisu Animal Frontiers boli desiatky vedcov požiadané, aby sa zaoberali vedeckými tvrdeniami, že konzumácia mäsa je zdraviu škodlivá a tiež škodlivá pre planétu.
Výsledkom bolo, že vedci vydali varovanie pred tlakom globalistických elít smerom k rastlinnej strave. Podľa vedcov chudobnejšie komunity s nízkou konzumáciou mäsa často trpia zakrpatenosťou, chradnutím a anémiou, ktoré sú vyvolané nedostatkom životne dôležitých živín a bielkovín.
Portál Zerohedge.com uvádza:
„Tisíce vedcov na celom svete sa pripojili k Dublinskej deklarácii. Ide o združenie, ktoré uvádza, že chov dobytka je pre spoločnosť príliš dôležitý na to, aby sa „stal obeťou fanatizmu“. Mnohé negatívne tvrdenia ohľadne mäsa v našej strave jednoducho nie sú pravdivé.“
Členovia Dublinskej deklarácie zverejnili vyhlásenie, ktoré umožňuje ľuďom na celom svete pripojiť sa k nim pri obrane diét zahrňujúcich mäso a v opozícii voči všeobecným tvrdeniam inštitúcií establišmentu proti dobytku v poľnohospodárstve.
Vedci predovšetkým zdôrazňujú, že mäso poskytuje ľudskému telu vitamín B12, ktorý hrá hlavnú úlohu pri metabolizme retinolu, omega-3 mastných kyselín a minerálov, ako sú železo a zinok, ako aj ďalších dôležitých zlúčenín pre metabolizmus, ako sú taurín a kreatín.
Neexistuje žiadny vegánsky ekvivalent, ktorý by spĺňal tieto nutričné potreby a na udržanie zdravia vegánov je často potrebné množstvo doplnkov.
Vedci poznamenávajú, že iba ľudia s dobrými zdrojmi (bohatší) majú prostriedky na to, aby sa vzdali mäsa vo svojej strave a konzumovali iba zeleninu a sacharidy. Inými slovami, vegánstvo je prvou svetovou ideológiou, ktorá je pre väčšinu svetovej populácie nepraktická.
Dokonca aj India, rozvojová krajina, ktorú často citujú aktivisti proti mäsu pre jej náboženský postoj proti zabíjaniu zvierat, má stále 70% ľudí, ktorí jedia mäso.
Predchádzajúce štúdie (napríklad štúdia „Global Burden of Diseases, Injuries and Risk Factor Study“, publikovaná v medicínskom žurnále The Lancet v roku 2020), ktoré varovali pred „nebezpečenstvami“ mäsa, boli nakoniec vyvrátené.
Dr. Alice Stantonová z Royal College of Surgeons (Komora chirurgov) v Írsku, jedna z autoriek prehľadu tvrdení proti mäsu, poznamenáva: „Zverejnené recenzované dôkazy opätovne potvrdzujú, že „Správa o rizikových faktoroch globálnej záťaže chorôb z roku 2019“, ktorá tvrdila, že konzumácia aj malého množstva červeného mäsa poškodzuje zdravie, je z vedeckého hľadiska smrteľne chybná.
V skutočnosti by odstránenie čerstvého mäsa a mliečnych výrobkov z jedálnička uškodilo ľudskému zdraviu. Negatívne by to zasiahlo najmä ženy, deti, starších ľudí a ľudí s nízkym príjmom.“
Vegánske hnutia zvyčajne financujú samotní globalisti
Hnutie proti mäsu má s najväčšou pravdepodobnosťou korene v astroturfe. Pro-vegánsky výskum má tendenciu byť financovaný globalistickými inštitúciami ako OSN a WEF, ktoré dali jasne najavo, že chcú, aby sa mäso stalo „vzácnou pochúťkou“ a nie základom stravy.
Dosiahnuť to chcú viacerými spôsobmi, ale primárnym nástrojom má byť zdaňovanie emisií poľnohospodárov a poľnohospodárskych produktov, ktoré povedie k umelo vyšším cenám mäsa a iných živočíšnych potravín.
OSN dúfa, že odkloní veľkú časť populácie od mäsa tým, že ho urobí nedostupným. Je to podobná taktika, ktorú odporučili na odpudzovanie ľudí od „fosílnych palív“.
Ak bude problémom cena, no vy stále potrebujete bielkoviny, globalisti navrhujú falošné mäso (ktoré je zatiaľ stále drahšie ako skutočné mäso) alebo namiesto toho prejsť na stravu tretieho sveta a jesť hmyz.
OSN tiež tvrdí, že jej cieľom je do roku 2050 presadiť ľudskú stravu úplne bez mäsa a mliečnych výrobkov, aby sa tým údajne „bojovalo proti klimatickým zmenám“. V minulosti však už boli prichytení pri veľkom preháňaní toho, koľko metánu z dobytka skutočne prispieva k celkovým emisiám.
Aj keď si myslíte, že skutočne existuje klimatická kríza (napriek tomu, že neexistujú dôkazy na podporu tohto humbuku), faktom ostáva, že emisie hospodárskych zvierat tvoria zanedbateľnú časť údajných „skleníkových plynov“.
Tým, že by ste sa stali vegánmi, by ste pre záchranu planéty nedosiahli nič
Keď nefunguje strašenie klimatickou katastrofou, strašia zdravotnými rizikami
Keď klimatická hystéria prestáva účinkovať, tie isté skupiny sa snažia odstrašiť ľudí od mäsa pomocou podvodných zdravotných obáv. V poslednom čase sme to videli pri mäsovej problematike aj pri spotrebičoch na zemný plyn.
Nepodložené tvrdenia o zdravotných rizikách sú šírené pomocou korporátnych médií ako pomocou zosilňovača. Nikdy sa pritom neriešia dôkazy, ktoré dokazujú, že ich tvrdenia sú nesprávne.
Bez pravidelného prístupu k mäsu môže byť veľké množstvo ľudí závislých od rôznych doplnkov stravy, aby zostali zdraví. Väčšina týchto doplnkov sa vyrába v zámorských krajinách, ktoré sa môžu stať nepriateľskými a prerušiť vývoz. Nehovoriac o tom, že vlády by tiež mohli kontrolovať dodávky potravín a doplnkov pre svojich občanov a využívať to ako páku na ich vydieranie.
Cenový faktor potravín by spôsobil, že zachovanie súčasnej populácie by bolo neudržateľné, čo by ďalej viedlo buď k masovému hladovaniu, alebo k zámernému znižovaniu populácie. A o to zločineckým globalistom zrejme ide v prvom rade.
Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net
pridajte sa do nášho kanála na TELEGRAMe: https://t.me/spolokarchaoz