1000 australských škol podává dětem hmyzí chipsy, aby si navykly na jeho konzumaci

Vnucování hmyzu jako náhražky plnohodnotných živočišných bílkovin (maso, vejce, mléko) je na postupu. Podle WEF a dalších globalistických „plánovačů budoucnosti“ máme jíst v budoucnu mimo hmyzu také laboratorní maso nebo plevel, ale ozývají se i hlasy, volající po kanibalismu.

Jak ovšem propagátoři konzumace brouků a housenek zjišťují, tak mnoho lidí s jejich plány příliš nesouzní. I proto se rozhodli, že starší generace již v tomto směru víceméně „odepíší“ a soustředí se na generaci nejmladší. Tedy na tu, která je ještě tvárná a zvykne si na ledaco…

Již 1000 australských škol prodává studentům chipsy vyrobené z hmyzu, aby normalizovaly toto pochybné jídlo kvůli klimatu. Ještě znepokojivější je doprovodné video, které ukazuje, jak se někdo – pravděpodobně reportér – snaží přesvědčit velmi malé děti, že tyto chipsy jsou pro ně obzvláště zdravé. Studie však ukazuje pravý opak.

Podívejte se na příslušné video zde:

https://youtu.be/19Jx5CwY18s

Nahrávka ukazuje, že děti zpočátku ani nevědí, že jedí chipsy vyrobené z hmyzu – to jim prozradí až později. Třem malým dětem tvrdí, že tyto chipsy jsou pro ně „mnohem lepší“, a že by jim jejich rodiče těchto chipsů určitě dali mnohem více než těch „normálních“. Odpovědný novinář ve skutečnosti na LinkedIn tvrdí , že jeho děti také touží po chipsech z hmyzu. První hashtag, který použil: #ecofriendly. Chybět by nemělo ani „#globalwarming“. Jídlo by nakonec mělo být dobré především pro klima, jak tvrdí.

Na toto krmení hmyzem lze pohlížet ze zdravotního hlediska velmi kriticky. Po pravdě řečeno na toto téma existuje jen málo kvalitních studií, ale jedna studie poukázala na důležitý problém hmyzích farem, odkud pocházejí cvrčci využívaní v potravinách: v naprosté většině případů se to tam hemží parazity. Studie je našla ve více než 81 procentech (!) zkoumaných hmyzích farem; ve 30 procentech případů by nalezení parazité mohli způsobit onemocnění u lidí.

Alergický potenciál hmyzu je také často ignorován: Každý, kdo je alergický na měkkýše, bude pravděpodobně reagovat na hmyz stejným způsobem. Jenže to nahlas nikdo neřekne, protože podobné informace se nehodí do jejich propagandy. To, co slouží „klimatu“ a agendě WEF, je v případě pochybností jednoduše vnuceno občanům třeba i proti jejich vůli…

Nakonec, co myslíte, jak dlouho asi potrvá, než se začne podobným způsobem vnucovat hmyz dětem i v „pokrokových“ evropských zemích?

ZDROJ, Překlad: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

* prevzaté z cz24.news

Upozornenie: Tento článok je výlučným názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi spolok-archa.info. Medicínske a lekárské texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi.

By ARCHA

Secured By miniOrange