Ve zveřejněné analýze NIH se uvádí, že v rámci bezpečnostních opatření by mělo být další posilovací očkování zastaveno.

Podle analýzy zveřejněné Národním ústavem zdraví (NIH) odhaluje nedávná studie dostupná v prestižním odborném časopise Lancet, že posilovací injekce vakcíny proti COVID-19 mohou být škodlivé pro imunitní systém a způsobovat významné nežádoucí účinky.

Studie také ukazuje, že osm měsíců po podání dvou dávek mají očkovaní nižší imunitní funkce než neočkovaní.

Dr. Kenji Yamamoto, kardiovaskulární chirurg, který je autorem nebo spoluautorem tisíců prací dostupných na webových stránkách NIH PubMed, upozornil nejen na dobře známou klesající účinnost experimentálních injekcí založených na genu koronaviru, ale také na to, že očkování může ve skutečnosti poškodit imunitní systém příjemců.

Studie časopisu Lancet „ukázala, že imunitní funkce u očkovaných osob 8 měsíců po podání dvou dávek vakcíny proti COVID-19 byla nižší než u neočkovaných osob,“ napsal japonský lékař.

Z tohoto důvodu zdůrazňuje, že i Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) varuje, že „častá posilovací injekce vakcíny proti COVID-19 by mohla nepříznivě ovlivnit imunitní odpověď a nemusí být vhodná.“

„Snížení imunity může být způsobeno několika faktory, jako je N1-methylpseudouridin, spike protein, lipidové nanočástice, zesílení závislé na protilátkách a původní antigenní podnět. Tyto klinické změny mohou vysvětlovat souvislost, která byla zaznamenána mezi očkováním proti COVID-19 a pásovým oparem,“ napsal Dr. Yamamoto.

„Jako bezpečnostní opatření by mělo být další posilovací očkování přerušeno,“ dodal.

Ve zprávě o svých zkušenostech z nemocnice Okamura Memorial v japonské Šizuoce tento uznávaný lékař uvedl četné problémy spojené s očkováním, včetně pásového oparu, který se někdy nazývá „syndrom získaného selhání imunity.“ Od konce roku 2021 se jeho kardiovaskulární oddělení setkalo s mnoha případy, které „je obtížné zvládnout.“

Podělil se o to, že v některých extrémních případech se kvůli vakcínám u pacientů po operaci otevřeného srdce objevil závažný zánět, „který se nepodařilo zvládnout ani po několika týdnech“, a „došlo k několika úmrtím.“

Yamamoto také zmínil skutečnost: „Média dosud kvůli tendenční propagandě zamlčovala nežádoucí účinky podání vakcíny, jako je například imunitní trombotická trombocytopenie (VITT) vyvolaná vakcínou.“

Dále varuje, že s postupem času se poškození vakcínou proti COVID-19 „pravděpodobně projeví více. Existuje hypotéza, že dojde k nárůstu kardiovaskulárních onemocnění, zejména akutních koronárních syndromů, způsobených spike proteiny v genetických vakcínách.“

Kromě toho „rizika infekcí v důsledku snížených imunitních funkcí existuje možné riziko neznámého orgánového poškození způsobeného vakcínou, které zůstalo skryté bez zjevných klinických projevů, především v oběhovém systému,“ varoval lékař.

Minulý měsíc byla v časopise New England Journal of Medicine publikována studie, která zjistila, že dvě dávky očkovací látky proti COVID-19 s příměsí mRNA mohou vést ke snížení ochrany proti novému koronaviru ve srovnání s ochranou získanou přirozenou imunitou.

Došla také k závěru, že úroveň ochrany, kterou proti infekci omikronovou variantou COVID-19 poskytuje přirozená imunita, výrazně převyšuje úroveň ochrany, kterou poskytují dvě dávky dostupných mRNA injekcí proti tomuto viru.

Koncem června zveřejnil časopis BMJ studii, která ukázala, že jak u vakcín společnosti Pfizer, tak u vakcín společnosti Moderna je větší pravděpodobnost hospitalizace osob v důsledku závažných nežádoucích účinků vakcín, než že by vás ochránily před závažným poraněním vakcínou proti COVID-19.

Riziko poranění po očkování bylo tak velké, že autoři dospěli k závěru, že ve studiích s mRNA vakcínami „nebyl prokázán žádný důkaz o snížení celkové úmrtnosti.“

Minulý týden zveřejněné údaje ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) Centra pro kontrolu nemocí (Centers for Disease Control) uvádějí, že v období od 14. prosince 2020 do 22. července 2022 došlo ve Spojených státech po injekcích experimentálních vakcín na bázi genu COVID-19 k celkem 1 357 937 nežádoucím účinkům, včetně 29 790 úmrtí a 247 686 vážných zranění.

Patří sem také 55 719 trvalých postižení, 50 739 případů myokarditidy/perikarditidy a 14 374 hlášených případů pásového oparu.

Vzhledem k tomu, že tyto údaje vycházejí z dobrovolných hlášení, je důležité si uvědomit, že se s velkou pravděpodobností jedná pouze o „špičku ledovce“ skutečných čísel.

Studie provedená Harvardem v roce 2010 na objednávku Ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb (HHS) odhalila, že do systému VAERS je hlášeno „méně než 1 % nežádoucích účinků vakcín“, a výrobce vakcín Connaught Laboratories v důvěrné studii vyčíslil nejméně „padesátinásobné podhlášenosti nežádoucích účinků.“

Zdroj

* prevzaté z aktax.cz

Upozornenie: Tento článok je výlučným názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi spolok-archa.info. Medicínske a lekárské texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi.

By ARCHA

Secured By miniOrange