Když už jsme se dnes podívali „na zoubek“ nadměrné úmrtnosti, jejíž korelaci s očkovací kampaní již potvrdila i vědecká studie v renomovaném časopise, je na čase se podívat na možná ještě okatější důsledek genových injekcí: na rekordně nízkou porodnost.

Na úvod musím zdůraznit, že právě ta je mnohem viditelnější u všech proočkovaných zemí než nadúmrtnost. Zdá se, že pro vyšší úmrtnost jsou rozhodující jen ty nejhorší šarže, zatímco sníženou porodnost mají „na starosti“ i šarže, které sice škodí také, ale přímo nezabíjí a způsobují spíš skrytější vedlejší účinky.

Těch je tedy mnohem víc, což je zřejmě i důvod, proč je rekordně nízká porodnost vykázána také u zemí, kde není až tak vysoká nadúmrtnost.

Například i u nás máme rekordně nízkou porodnost – a některé prognózy dokonce hovoří o tom, že by mohla být nejnižší za stovky let. Nicméně všude se hledají zástupné problémy, aniž by se hledal skutečný důvod nadměrné úmrtnosti.

Agentura pro regulaci léčiv a zdravotních produktů (MHRA, Velká Británie) monitorovala 2 000 těhotných žen kvůli nežádoucím reakcím po zavedení očkování proti covidu, ale odmítla žádost o zveřejnění údajů na základě svobody informací.

Loni v dubnu přiznali, že ji mají, ale jako výjimku uvedli, že plánují vydat zprávu. Stále neposkytli žádné datum zveřejnění informací zaznamenaných během prvních šesti měsíců roku 2021.

Existují důkazy, že spike protein SARS-CoV-2 (Covid-19) může poškodit vaječníky a varlata, ale nezpůsobil žádný statistický rozdíl v porodnosti. Teprve devět měsíců po nabídnutí takzvaného očkování těhotným ženám se začal projevovat pokles.

Švédsko má jednu z nejvyšších proočkovaností, 87,1 procenta u lidí starších 12 let. Začátkem července 2022, 18 měsíců po zavedení, počet novorozenců dosáhl nejnižšího počtu od roku 2005, přitom v posledních 20 letech velmi výrazně přibyl počet muslimských rodin, které se vyznačují vysokou porodností.

Porodnost ve Stockholmu byla v prvním čtvrtletí roku 2022 o 14 procent nižší než ve stejném období předchozího roku. To přimělo Gunnara Anderssona, profesora demografie na Stockholmské univerzitě, ke komentáři:

„Nikdy předtím jsme neviděli nic takového. Časově to souvisí s programem hromadného očkování v dubnu až květnu loňského roku. Demografové v jiných částech Evropy vidí stejné načasování.“

Spojené království oznámilo mezi lednem a únorem 2022 pokles porodnosti o 7,7 procenta se 75 670 živě narozenými ve srovnání s 82 042 ve stejném období v roce 2021.

Tchaj-wan, další z nejvíce proočkovaných zemí, hlásil pokles o 23,24 procenta a Maďarsko o 20 procent. Německo zaznamenalo pokles o 13 procent, zatímco Britská Kolumbie v Kanadě oznámila pokles o 10,73 procenta. Pokles hlásí také Švýcarsko a Severní Irsko.

MHRA sdílela upravenou prozatímní zprávu z července 2021, s informacemi poskytnutými 30 000 lidmi, samostatně vybranou skupinou zasílající podrobnosti o nežádoucích účincích léku (ADR) do Yellow Card Vaccine Monitor (YCVM), programu sběru dat.

Obsahoval informace od 1 366 těhotných žen, které dostaly vakcíny AstraZeneca, Pfizer a Moderna. Z budoucích matek, které měly AZ injekci, dvě třetiny (66 procent) uvedly, že utrpěly alespoň jednu ADR; u Pfizeru to bylo 38 procent a u Moderny 61 procent.

Vláda začala prosazovat experimentální vakcíny proti covidu těhotným ženám dříve, než kterýkoli z výrobců dokončil zprávy o reprodukční toxikologii nebo zahájil testy na těhotných ženách.

Tisíce žen mohly být díky těmto injekcím neplodné, zatímco tisíce uvedly, že kvůli nim utrpěly potraty a narodily se jim mrtvé děti.

Do 2. července 2022 obdržel evropský systém shromažďování farmakovigilančních údajů EnduraVigilance 3 304 zpráv o problémech v těhotenství a po těhotenství.

Dále 100 087 zpráv o poruchách reprodukčního systému a prsou, včetně devíti úmrtí, bylo připsáno společnosti Pfizer a 1 061 poruch reprodukčního systému a 12 úmrtí společnosti Moderna.

Ve Spojeném království bylo hlášeno celkem 20 841 poruch reprodukčního systému a prsu, včetně devíti úmrtí.

Neměli žádné důkazy o údajných přínosech očkování, protože důkazy nebyly k dispozici. Počáteční studie společnosti Pfizer nezahrnovala těhotné ženy a začala studovat 4 000 zdravých žen, které byly ve 24. až 34. týdnu těhotenství, až do února 2021, dva měsíce po zavedení.

Výsledky jejich reprodukčních toxikologických testů, provedených na pouhých 44 potkaních samicích, nebyly byl také propuštěny. Tato studie trvala pouhých 42 dní, což znemožňovalo vyhodnotit výsledky pro další generaci, a výsledky byly k dispozici až v srpnu 2021.

Společnost Pfizer podle očekávání tvrdila, že žádné problémy nebyly. Když jejich výsledky u potkanů ​​analyzovali nezávislí vědci, zjistili 295% nárůst počtu vrozených vad, přičemž mláďata se narodila s extra žebrem.

Německý osteopat Christof Plothe, který je členem řídícího výboru Světové rady pro zdraví a specializuje se na prenatální a perinatální medicínu a výživu, řekl:

„Vakcína od společnosti Pfizer byla schválena za pouhých 108 dní, těhotenství trvá devět měsíců. Během jejich počáteční studie otěhotnělo 270 žen, ale neposkytly žádný výsledek pro 238 těhotenství, pouze 32 bylo sledováno a z nich byl pouze jeden normální výsledek: 23 utrpělo spontánní potrat, pět bylo uvedeno jako výsledek čekající na vyřízení, po dvou intrauterinní smrt a neonatální smrt.‘

Šokující je, že prestižní vědecký časopis Nature uvedl, že obavy z plodnosti nemají žádný základ, ale nemají přístup k nezpracovaným údajům ze studií.

Pan Plothe dodal: „Všichni lékaři provádějící pokusy s krysami byli buď zaměstnáni společností Pfizer nebo BioNTech nebo vlastnili akcie společnostech Pfizer nebo BioNTech. Došlo k pokusu skrýt tuto skutečnost použitím jejich iniciál namísto celých jmen ve studii.“

Polyethylenglykol (PEG) ve vakcínách je složkou nanočástic používaných k dodání genetického materiálu do buněk a je známo, že je toxický pro plody. Lipidové nanočástice (LNP) mohou produkovat spike proteiny uvnitř buněk vaječníků, které mohou způsobit imunitní odpověď na „infikované“ buňky vaječníků.

Pan Plothe řekl: „Ženy v plodném věku a těhotné ženy byly ze studií vyloučeny kvůli obavám z rizika pro matku a plod – a to kvůli lipidovým nanočásticím. Studie japonské vlády zjistila, že vaječníky žen jsou nejpravděpodobnějším místem, kde se hromadí spike protein, a že ve většině případů injikovaná mRNA přetrvává dva měsíce; produkce spike proteinu přetrvávala po dobu 15 měsíců.

Zjistil, že i mužská plodnost může být ovlivněna. „Studie z Izraele ukázala, že počet mužských spermií se snížil pouze jednou dávkou; nedívali se na druhou dávku ani na žádné posilovače.“

Mohou porodnost tak dramaticky ovlivnit i jiné faktory? Porodnost začala klesat ve všech věkových skupinách v roce 1990, mírně se zvýšila v roce 2000 a začal znovu klesat v roce 2010.

Stres je známý problém. Stejně tak znečištění životního prostředí, elektromagnetická pole (EMF) z Wi-Fi a mobilních telefonů; všechny mohou ovlivnit reprodukční zdraví, ale všechny existují již po desetiletí.

Pan Plothe řekl: „To jsou všechno faktory, ale mějte na paměti, že k většině náhlých poklesů došlo devět měsíců po zavedení vakcíny.

Spracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda, zdroj

** súvisiace články

By ARCHA

Secured By miniOrange