Britská vláda plánuje teroristický útok v Londýně pod „falešnou vlajkou“, z něhož bude obviněno Rusko a který bude použit jako záminka k zahájení 3. světové války, varují bezpečnostní experti.
Autor bezpečnostních článků Alex Krainer tvrdí, že po zhlédnutí videa na YouTube s názvem „Proč jsou VŠECHNY webové kamery v Londýně offline…?“ začal zkoumat, co mají britské zpravodajské služby za lubem.
Informuje o tom server Zerohedge.com: Byl jsem téměř ohromen: Pan Houston prošel stovky webových kamer po celém Londýně a nenašel jedinou, která by byla živá. Přesvědčte se sami zde a zde! To je nesmírně zvláštní: někdo zjevně rozhodl o jejich vypnutí – nemohly všechny selhat náhodně.
Jedna z webových kamer nad Westminsterským mostem zobrazovala poslední obraz, který zaznamenala: bylo to 2. září 2024 v 16:51, což nám alespoň napovídá, kdy Srdce temnoty pro svět potemnělo. Včera jsem o tom napsal komentář do zprávy na TrendCompass a jeden ze čtenářů našel funkční webkameru na Abbey road. Přesto je to jedna ze stovek, které jsou stále tmavé.
Proč se někdo rozhodl odpojit všechny webové kamery, je záhadou, a to zlověstnou
Pan Houston nepodal žádné vysvětlení, což je pochopitelné vzhledem k tomu, že žije v Británii, kde vás za zpěv, „kung-fu fighting“ nebo tichou modlitbu na chodníku mohou zatknout. Ale kam odmítl šlápnout, si dovolím odhadnout.
Plánují akci pod falešnou vlajkou, ze které chtějí obvinit Rusko
Myslím, že je to jediné vysvětlení, které mi dává smysl: plánují teroristický útok pod falešnou vlajkou na Londýn, z něhož obviní Rusko, aby mohli vyvolat celospolečenskou mobilizaci všech západních mocností proti Rusku. Pokud se vám to nyní zdá přitažené za vlasy, existuje několik důležitých prvků, které do tohoto scénáře koherentně zapadají, počínaje obecným geopolitickým stavem věcí.
Západní impérium a zejména Velká Británie vsadily na Ukrajinu velké peníze a prohrály. Nyní se situace stala stejně nepopiratelnou jako beznadějnou. Západní mocnosti však neprojevují žádnou snahu odříznout se a utéct, jako to udělaly z Vietnamu v březnu 1972 nebo z Afghánistánu v srpnu 2021.
Západ dnes čelí největší světové jaderné mocnosti se zavedenou eskalační dominancí v regionu a vysoce motivovanými, dobře vycvičenými, v boji zocelenými a dobře vybavenými silami, včetně nových ničivých konvenčních zbraní, které zastíní vše, co má Západ ve svých vyčerpaných arzenálech. Navzdory tomu stále eskalují. Otázkou je, proč?
Na Ukrajině je v sázce celý svět
Ukrajina je pro ně příliš důležitá a sázka nemůže být vyšší. Z pohledu imperiální kabaly je cenou vlastně celý svět. Sir Halford Mackinder ve svém článku „Demokratické ideály a realita“ napsal, že „kdo vládne východní Evropě, ovládá Heartland; kdo vládne Heartlandu, ovládá World-island; kdo ovládá World-island, ovládá svět“.
Termínem „World-island“ Mackinder myslel euroasijskou pevninu. Jeho teoretický rámec zůstal základem zahraniční politiky britské a americké vlády až do dnešních dnů, jak jsme se dozvěděli v roce 2018 od Wese Mitchella, náměstka ministra zahraničí pro evropské a euroasijské záležitosti prezidenta Trumpa. Ve zprávě pro senátní výbor pro zahraniční vztahy USA výslovně uvedl, že „hlavním cílem zahraniční politiky administrativy je obrana dominance USA na euroasijské pevnině jako prvořadého národního bezpečnostního zájmu USA a příprava národa na tuto výzvu“.
Mitchell rovněž uvedl, že administrativa „spolupracuje s naším blízkým spojencem Velkou Británií na vytvoření mezinárodní koalice pro koordinaci úsilí v této oblasti“. Tyto názory nejsou jen planými úvahami akademiků nebo zábavou pro think tanky. Realita na místě potvrzuje, že za toto skutečně imperiální kabala považuje výsledek bitvy o Ukrajinu. Od počátku války několik jejich poručíků vyjadřovalo zakořeněné smýšlení:
- „Pokud na Ukrajině prohrajeme, světový řád, který jsme vytvořili před 80 lety, se rozpadne.“ – tehdejší náčelník generálního štábu USA Mark Milley, duben 2022.
- „Pokud na Ukrajině prohrajeme, ztratíme svět na celá desetiletí. Porážka na Ukrajině by mohla být začátkem konce zlatého věku Západu.“ – Mateusz Morawiecki, polský premiér, v televizním projevu, duben 2023.
- „Pokud Ukrajina prohraje, světový pořádek nastolí naši nepřátelé.“ Bývalý generální tajemník NATO (1999-2003) a člen Sněmovny lordů britského parlamentu George Robertson v deníku The Telegraph, leden 2024.
- „Pokud Ukrajina padne, bude to pro Západ katastrofa, bude to konec západní hegemonie a nebudeme mít nikoho jiného, koho bychom mohli obviňovat, než sami sebe.“ – Boris Johnson v krátkém videoposelství, duben 2024
Je nepravděpodobné, že by se zájmové skupiny impéria s touto „katastrofou“ tiše smířily. Proto stupňují provokace proti Rusku a zoufale doufají, že Rusové zaútočí na některou z členských zemí NATO, čímž vytvoří záminku k uplatnění článku 5 Smlouvy o NATO a k rozpoutání jednotné reakce, při níž by se kolektivní Západ postavil Rusku v celospolečenském úsilí a snad by vytrhl vítězství z čelistí porážky.
Někdy provokace fungují a vyvolávají zamýšlenou reakci. Příkladem může být útok na RMS Lusitania v roce 1915 a dalším útok na Pearl Harbour, který podnítil neochotné Američany ke vstupu do druhé světové války. Nejnovějším případem byla krize, která urychlila současnou válku na Ukrajině.
Vytvořte užitečnou vlnu národního rozhořčení!
Existují však okolnosti, kdy je třeba zinscenovat galvanizující událost, která odpálí větší konflikt, a seznam známých příkladů z historie je velmi dlouhý. Zde je jen několik případů:
- Mandžusko nebo „mukdenský“ incident. V září 1931 japonské jednotky odpálily malý výbuch na železniční trati patřící japonské společnosti a poté z něj obvinily Čínu, aby ospravedlnily invazi do Mandžuska.
- Útok na rozhlasovou stanici Gleiwitz v září 1939: nacisté ostřelovali stanici a obvinili z tohoto činu polské jednotky, což dalo Hitlerovi záminku k zahájení invaze do Polska.
- Ostřelování Mohyly v listopadu 1939. Sověti ostřelovali ruskou vesnici Mainila a obvinili z toho Finy, což vyvolalo útok SSSR na Finsko.
- Operace Northwoods v březnu 1962. Prezident Kennedy operaci zastavil, ale sbor náčelníků štábů USA naplánoval kampaň teroru proti civilním cílům v Miami s cílem „vyvolat užitečnou vlnu národního rozhořčení“ a vést k americké invazi na Kubu.
- Incident v Tonkinském zálivu v srpnu 1964. Dva americké torpédoborce umístěné v Tonkinském zálivu vysílačkou oznámily, že se staly terčem útoku severovietnamských sil, což přimělo americký Kongres přijmout „rezoluci o Tonkinském zálivu“ a pověřit prezidenta Johnsona, aby ve Vietnamu „zasáhl“.
- Teroristické útoky „11. září“ v roce 2001. Pomohly administrativě prezidenta Bushe zahájit vynikající globální válku proti terorismu a radikálně omezit občanské svobody doma.
- Chemický útok v Ghútě v srpnu 2013. Chemický útok na civilisty v Ghútě, který zorganizovaly západní zástupné síly s pomocí Bílých přileb vedených Brity a obsazených ISIS, byl připsán na vrub silám Bašára Asada. Pokud by se obvinění udrželo, překročilo by „červenou linii“ pro zásah USA a NATO v Sýrii
Příkladů je velmi mnoho. Nový útok pod falešnou vlajkou, jehož cílem by bylo vyvolat třetí světovou válku proti Rusku, by v kontextu historie nebyl ničím neobvyklým. Pokud je obyvatelstvo zaskočeno a lidé skutečně uvěří oficiálnímu příběhu o útocích, vyvolá to skutečně vždy „užitečné vlny národního rozhořčení“, které umožní vůdcům země zahalit se do vlajky, slíbit spravedlnost za každou cenu a začít nezvratně posouvat figurky směrem k žádoucí vojenské eskalaci.
Domnívám se, že právě z tohoto důvodu západní mocnosti povzbuzují Ukrajinu k úderu raketami do Ruska, přestože z toho téměř nic nemají. Taková eskalace z nich pouze dělá přímé účastníky konfliktu v roli válčících stran. Proto je neuvěřitelné, že USA najednou diskutují o poskytnutí jaderných zbraní Ukrajině. Možná doufají, že Rusko zareaguje impulzivně, ale vědí, že Vladimir Putin jim téměř jistě na návnadu neskočí. Proto přichází na řadu falešná vlajka, pravděpodobně v podobě odpálení jaderné zbraně v Londýně.
Nedovedu si představit, jak by se to dalo provést. U každé hlavice uskladněné v kterékoli západní mocnosti by měl existovat velmi přísný řetězec kontroly opatrování. Pokud by však takové zbraně byly předány Ukrajině, tam by řetězec opatrování končil. Odtud by se jaderná zařízení mohla volně pohybovat a odplouvat zpět do Srdce temnoty, aby sloužila svým účelům pod falešnou vlajkou, možná na speciálních letech CIA nebo MI6, nebo možná v obyčejných přepravních kontejnerech.
Předpokládejme, že kdyby takové zařízení vybuchlo z přepravního kontejneru na lodi, ve vlaku nebo v kamionu, mohla by událost zachytit nějaká webová kamera. Pokud by však všechny webové kamery byly tmavé, zprávy – které budou mít své články předem napsané – mohou informovat o tom, že šlo o ruskou raketu, a bylo by velmi nepravděpodobné, že by někdo někdy dokázal opak. Pokud by se takové záběry někdy objevily, bylo by jich téměř jistě málo a daly by se rychle vystopovat a stáhnout z oběhu.
Tehdy herci četli své repliky mimo pořadí, což prozrazovalo, že zprávy byly napsány podle scénáře předem.
Vypnutí všech webových kamer v Londýně nemůže být náhodná událost
Vyžaduje vysvětlení. To moje je jen domněnka, ale pokud existuje jiné souvislé vysvětlení toho, proč začátkem září všechny webové kamery v Londýně zhasly, nedokážu si ho ani představit.
Je na čase být odvážný…
Dnes je Den díkůvzdání a skoro mě bolí, že se musím podělit o tyto temné úvahy. Jednak se mohu mýlit – to je zřejmé. A pak je to na pováženou – není za co děkovat. Ale kdybych náhodou měl pravdu… Jediný způsob, jak mohou akce pod falešnou vlajkou selhat, je, že je veřejnost prohlédne.
Plánovači akcí pod falešnou vlajkou musí lidi přepadnout a šokovat je jako blesk z čistého nebe. Velkolepá událost, jako je 11. září, silně zapůsobí na emoce lidí a ti budou v tu chvíli vnímaví k podvodným narativům. Ta „užitečná vlna rozhořčení“ se zhmotní. Pokud však bude veřejnost předem varována a bude očekávat, že by mohlo dojít k útoku pod falešnou vlajkou, může pojmout podezření, že šlo o „práci zevnitř“, a útok se může konspirátorům vymstít. Rozhodl jsem se proto riskovat, že svým americkým čtenářům zkazím prodloužený víkend, a také riskovat, že se ztrapním.
Dr. Mike Yeadon – jeden ze skutečných odborníků, kteří podvod prohlédli a nebáli se o něm promluvit – v době, kdy pandemie Covid 19 propukla, řekl, že je čas na odvahu. Neříkal, že bychom měli vyrazit a napadat policisty nebo útočit proti tankům zápalnými lahvemi. Mluvil o tom, že je třeba podstoupit riziko, že se zmýlíme, že se ztrapníme. Je snazší a bezpečnější o tom všem mlčet.
Ale my opravdu musíme být stateční a mluvit nahlas, jako by na tom závisela budoucnost našich dětí. Alex Jones slavně předpověděl teroristické útoky z 11. září 2001 zcela jasně 25. července 2001, ale tehdy se jeho varování zdálo tak naprosto absurdní, že se málokdo odvážil Alexovu bombu sdílet. Taková zdrženlivost není na místě. Pokud se mýlil, tak co? Pokud se mýlím dnes, nic se neděje. Pokud však mám pravdu, tato informace může změnit dějiny.
AUTOR: Sean Adl-Tabatabai, Preklad, Spracoval: CZ24.news, ZDROJ