Site icon Spolok ARCHA o.z.

WEF vyhlásilo vojnu káve: „Nie viac ako 2 či 3 šálky ročne!“

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Svetové ekonomické fórum (WEF) vyhlásilo vojnu konzumentom kávy keď vyhlásilo, že spôsobujú „globálne vrenie“, a preto musia byť za každú cenu zastavení.

Podľa rečníka na Svetovom ekonomickom fóre Huberta Kellera „káva, ktorú všetci pijeme, uvoľňuje 15 až 20 ton CO2 na tonu kávy a zakaždým, keď ju pijeme, vypúšťame do atmosféry CO2.“

„Väčšina kávy je vypestovaná z monokultúry a monokultúry majú vplyv aj na klimatické zmeny. Kvalita tohto prírodného bohatstva sa rýchlo zhoršuje,“ vyhlásil ďalej Keller.

Podľa Svetového ekonomického fóra sa kávičkári budú musieť v budúcnosti obmedziť na dve alebo tri šálky kávy ročne. Pozrite si nasledovné video z vystúpenia Kellera na tohtoročnom mítingu WEF v Davose:

Nemecká europoslankyňa Christine Andersonová hovorí, že zelená agenda je len súčasťou celkovej globalistickej agendy, ktorou je vytvorenie totalitného režimu, v ktorom majú byť ľudia pod úplnou kontrolou a nadvládou elity.

Káva sa momentálne stala ďalšou položkou v dlhom zozname každodenných vecí, vrátane mäsa a mliečnych výrobkov, ktoré WEF vyhlásilo za nežiaduce a majú byť pre ľudí zneprístupnené.

14 miest v USA podpísalo deklaráciu o zákaze mäsa

Štrnásť amerických miest už podpísalo zmluvu s touto globalistickou organizáciou o zákaze mäsa, mliečnych výrobkov a áut do roku 2030, aby splnili ciele Klausa Schwaba v oblasti klimatických zmien.

Americké mestá infiltrované WEF vytvorili koalíciu s názvom „C40 Cities Climate Leadership Group“ (Skupina líderskych miest C40 pre klímu). C40 si stanovila „cieľ “ splniť radikálne ciele WEF v oblasti depopulácie do roku 2030.

Mestá C40 súhlasili s tým, že ich obyvatelia budú prinútení dodržiavať nasledujúci zoznam protiústavných pravidiel:

Dystopické ciele koalície C40 možno nájsť v správe „Budúcnosť mestskej spotreby vo svete 1,5 °C“. Správa bola publikovaná v roku 2019 a opätovne pripomenutá v roku 2023.

Organizáciu vedie a z veľkej časti financuje miliardár Michael Bloomberg blízky americkým Demokratom. Organizáciu tvorí takmer 100 miest po celom svete. Medzi jej členov patria napríklad mestá Boston, Chicago, Los Angeles, Miami, New York, Philadelphia, Phoenix, San Francisco, Washington DC či Seattle.

Mediálne pokrytie cieľov koalície C40 Cities bolo pomerne malé. Avšak tých niekoľko mediálnych osobností a spravodajských kanálov, ktoré si o tom trúfli diskutovať, bolo údajne silne napadnutých korporátnymi „overovačmi faktov“.

V „overení faktov“ zameranom na konzervatívneho komentátora Glenna Becka agentúra AFP Fact Check tvrdila, že zákazy mäsa a mliečnych výrobkov, limity na cestovanie lietadlom a spotrebu oblečenia v skutočnosti „nie sú záväzné“.

AFP cituje odsek z pôvodnej správy „Budúcnosť mestskej spotreby vo svete 1,5 °C“, ktorý znie:

„Táto správa nepresadzuje plošné prijatie týchto ambicióznych cieľov v mestách C40. Skôr ide o súbor referenčných bodov, o ktorých môžu mestá a iní aktéri uvažovať pri zvažovaní rôznych alternatív znižovania emisií a dlhodobých mestských vízií.“

Zdá sa však, že tento odsek, ktorý je v správe pravdepodobne uvedený pre prípad odmietnutia verejnosťou, je v priamom rozpore s významom „cieľ“, ktorý možno v tomto kontexte definovať ako „požadovaný cieľ“.

Cieľ eliminácie mäsových a mliečnych produktov a súkromných vozidiel do roku 2030 je „založený na budúcej vízii výroby efektívnej z hľadiska zdrojov a na zmenách v preferenciách spotrebiteľov,“ uvádza správa – čo jej autori jasne dúfajú, že sa to podarí.

Ak by to neboli ich ciele, neoznačili by ich za „ambiciózne ciele“.

Trvanie „overovačov faktov“, že výslovne uvedené klimatické ciele koalície C40 sú nejakým spôsobom nezáväzné, je ešte nepresvedčivejšie, keďže v súčasnosti sledujeme, ako sa začínajú napĺňať.

Tento rok, v súlade s cieľmi koalície C40, starosta New Yorku Eric Adams oznámil, že mesto zavedie stropy na množstvo mäsa a mliečnych výrobkov podávaných v mestských inštitúciach, ako sú školy a väznice.

Medzitým Veľká Británia zakázala predaj nových vozidiel poháňaných fosílnymi palivami po roku 2030 a Francúzsko zakázalo lety na krátke vzdialenosti „s cieľom znížiť emisie uhlíka“.

V roku 2020 Svetové ekonomické fórum (ktoré na svojej webovej stránke propaguje mestá koalície C40) predstavilo „Veľký reset“, ktorý sa snažil využiť pandémiu covidu ako bod, z ktorého možno spustiť globálny reset spoločnosti, aby údajne mohla bojovať proti klimatickým zmenám. Tento reset má však oveľa viac spoločného so sociálnou kontrolou ako s klímou.

Šialené nápady a pokrytectvo globalistickej elity

Ak by sa globalistickí lídri skutočne starali o životné prostredie, neprenajímali by si súkromné ​​tryskáče ani nevlastnili obrovské energeticky náročné sídla na pobreží oceánu v Kalifornii, ktoré sa podľa vlastných výpočtov klimatických fanatikov čoskoro ocitnú pod vodou.

Ako WEF jasne uviedlo v propagačnom videu z roku 2016, do roku 2030 „Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný“. Práve teraz hedžové fondy a súkromní miliardári skupujú obytné domy a poľnohospodársku pôdu po celom svete.

Nerealistické politiky zamerané na dosiahnutie „nulových emisií“ zároveň ochudobňujú obyvateľov Západu a ničia strednú triedu, čo podnecuje spoliehanie sa más na centralizovanú vládu, v ktorej hľadajú záchranu. Obeť sa vrhá do náručia svojho opresora.

Takéto úmyselné činy ironicky škodia samotnej Zemi, pretože je dokázané, že bohatšie národy majú čistejšie životné prostredie a menej zaťažujú prírodné zdroje.

Klimatickí aktivisti tiež obhajujú „klimatické lockdowny“, podobne ako v prípade lockdownov v súvislosti s covidom. Nápady na zachranu klímy siahajú od uzamykania ľudí v ich domovoch cez obmedzenia leteckej dopravy až po poskytovanie univerzálneho základného príjmu a zavedenie maximálnej úrovne príjmu.

Klimatický dystopizmus však tuto nekončí. „Bioetik“ Dr. Matthew Liao napojený na WEF navrhol myšlienku vedcov geneticky modifikovať ľudí tak, aby boli alergickí na mäso. Liao tiež navrhuje zmenšovanie fyzickej veľkosti ľudí prostredníctvom eugeniky alebo hormonálnych injekcií, aby spotrebovávali menej zdrojov.

Všetky tieto návrhy sa zdajú byť ešte šialenejšie a nelogickejšie, keď si vyhodnotíme reálne údaje.

Podľa databázy International Disaster Database (Medzinárodná databáza katastrof) úmrtia súvisiace s extrémnymi horúčavami, záplavami, búrkami a suchami prudko klesli aj napriek nárastu CO2 emisií.

Ekonomika fosílnych palív poskytuje miliardám ľudí kúrenie, klimatizáciu, systémy varovania pred počasím, hromadné zavlažovanie a odolné budovy.

Jadrová energia šetrná k životnému prostrediu, ktorá je bezpečná a spoľahlivejšia ako veterná a slnečná energia, je skvelým spôsobom, ako odstaviť našu spoločnosť od našej závislosti na fosílnych palivách.

Globalistickí klimatickí aktivisti sú však proti jadrovej energii, čím však ďalej podkopávajú svoje údajne dobré úmysly.

Záver

V konečnom dôsledku sú ciele klimatickej koalície vo svojej podstate protiľudské. Ľudia vo všeobecnosti potrebujú mäso a bielkoviny, aby prosperovali. Zákaz mäsa a mliečnych výrobkov, obmedzovanie kalórií, genetické zmeny ľudského tela a ochudobňovanie más poškodí planétu aj ľudí.

S najväčšou pravdepodobnosťou spôsobí viac, než len ublíži ľuďom – mnohých z nich zabije!

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Exit mobile version