Nová odborná studie zjistila, že miliony očkovacích látek společnosti Pfizer jsou kontaminovány látkami určenými pro konkrétní skupiny obyvatel.
Vědci z organizace Children’s Health Defense ve spolupráci s výzkumníky z Dánska a České republiky zjistili významné rozdíly v četnosti nežádoucích účinků spojených s konkrétními šaržemi vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer-BioNTech.
Studie, publikovaná v časopise Science, Public Health Policy and the Law, poukazuje na vážné obavy týkající se výrobních postupů vakcín, včetně nedostatečné kontroly hotových lahviček a absence kontrol kvality při uchovávání a skladování produktů. Výzkum vedli vědci ze společnosti CHD, včetně doktora Briana Hookera, vedoucího vědeckého pracovníka, a doktora Karla Jablonowského, vedoucího vědeckého pracovníka.
Informuje o tom server Naturalnews.com: Studie analyzovala 156 různých šarží vakcín distribuovaných od prosince 2020 do dubna 2022. Výzkumníci sledovali, kde byla vakcína vyrobena a kde byla distribuována, a sledovali šarže vakcín podle potíží nahlášených do systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS).
Údaje nebyly snadno dostupné a musely být získány prostřednictvím žádosti podle zákona o svobodném přístupu k informacím, kterou získala organizace Informed Consent Action Network. Analýza odhalila, že rané šarže, zejména ty, které byly zaslány nemocnicím a vládním agenturám, měly vyšší výskyt závažných nežádoucích účinků (SAE).
Z 977 542 nežádoucích účinků nahlášených do systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) jich 455 820 (46,7 %) souviselo s vakcínou společnosti Pfizer. Přestože pouze 29 % těchto hlášení obsahovalo čísla šarží, výzkumníci byli schopni přiřadit 290 835 závažných potíží ke konkrétním šaržím.
Analýza rozdělila nežádoucí příhody do tří kategorií: nezávažné, závažné a ty, které vedly k úmrtí. Mezi nezávažné nežádoucí účinky patří mírné alergické reakce (např. vyrážka, svědění), dočasný diskomfort nebo bolest v místě vpichu, mírná horečka nebo bolest hlavy a únava nebo malátnost. Nezávažná nežádoucí příhoda znamená, že došlo ke zbytečnému poškození organismu jedince, ale problém se vyřešil nebo nebyl život ohrožující. V analýze bylo celkem 78 % SAE nezávažných.
Závažná nežádoucí příhoda zahrnuje hospitalizaci, život ohrožující situace nebo postižení. Typicky se jedná o stavy, jako je anafylaxe, trombóza, Guillainův-Barréův syndrom, těžká respirační tíseň, záchvaty, mrtvice a myokarditida, abychom jmenovali alespoň některé z nich. V analýze bylo 20 % všech nežádoucích příhod závažných a 2 % se týkala úmrtí příjemce.
Vědci odsuzují výrobní proces a nedostatečnou kontrolu kvality mRNA vakcín
Vědci odsoudili výrobní proces mRNA vakcín a uvedli, že vůbec neměl být schválen. Výzkumníci upozornili, že mezi jednotlivými šaržemi vakcín byla “extrémně vysoká” variabilita, což naznačuje, že výrobní kontroly a dohled byly nedostatečné. Výsledky studie potvrdily podobné studie z Dánska a České republiky, které rovněž zaznamenaly vyšší výskyt nežádoucích účinků spojených s některými šaržemi, zejména na počátku zavádění očkování.
Studie upozorňuje, že systém hlášení nežádoucích účinků vakcín není komplexní a obvykle zachycuje méně než 1 % nežádoucích účinků. To znamená, že údaje o velikosti poškození způsobených očkováním nebyly vůbec zaznamenány. To může být důsledkem propagandy ovládající zdravotnický systém a politizace provázející podávání vakcíny COVID-19. Lékařům bylo řečeno, že poškození způsobená vakcínami jsou extrémně vzácná a jsou výsledkem “antivaxerů”, kteří šíří “dezinformace o vakcínách”. Na jednotlivce byl často vyvíjen nátlak, aby zranění způsobené vakcínou neoznamovali. Mnozí pacienti byli zastrašováni, aby uvěřili, že potíže způsobené vakcínou byly způsobeny něčím jiným. V těchto případech lékařského gaslightingu zůstávají údaje neoznámeny, protože lidé trpí.
Navzdory statistickým očekáváním státy s větším počtem obyvatel nevykázaly vyšší míru závažných vedlejších účinků. Naopak státy jako Jižní Dakota, Tennessee a Kentucky hlásily nepoměrně vyšší míru. Byly některé státy politicky cílené a dostaly větší množství dávek vakcín v nižší kvalitě? Jaké kontaminující látky se v těchto konkrétních šaržích koncentrovaly? Prováděla společnost Pfizer záměrně několik menších experimentů s různými šaržemi vakcín v rámci velkého experimentu s očkováním proti COVID-19? Mnoho otázek zůstává nezodpovězeno.
Autor: Sean Adl-Tabatabai, Preklad: CZ24.news, ZDROJ