Site icon Spolok ARCHA o.z.

Varovanie pred chaosom, peklom, devastáciou, hladomorom…

Mike Adams: Šéf OSN pro potraviny varuje před chaosem, peklem, devastací, hladomorem … očekávejte kontroly cen, přiděly potravin a kriminalizaci prepperů… SKRYTE SI SVÉ POTRAVINY!!!

SVĚT: Ačkoliv v naší české kotlince není životní styl v Americe nazývaný „preppering“ ještě ani zdaleka tak rozšířen jako je na západ od našich hranic, přesto by následující článek od Mika Adamse mohl zajímat i lidi v Česku, protože procesy, které za tím stojí jsou globální, tedy lze je, nebo jejich důsledky, očekávat i tady u nás. Události dneška totiž protilidským globalistům doslova šlapou jako hodinky. Všimli jste si, že vše, co se právě teď kdekoliv skutečně objeví na světové scéně – což je třeba právě nedostatek potravin, hyper inflace, energetická krize, eskalující válka na Ukrajině, mnohá úmrtí na vakcínu a další – nebylo to všechno již předpovídáno a to dokonce s dostatečným předstihem od alternativních a nezávislých médií?

Jediní, kdo tak jsou tím vším co se okolo nás odehrává ještě vůbec nějak překvapeni, jsou ty ke všemu zcela lhostejné masy, které nečtou a nesledují nejspíš vůbec žádná média. Ale v ordinaci v růžové zahradě, nebo v ulici na Nově se to skutečně nedozví. Ale pro všechny ostatní, hlavně pak ty z vás, kteří média, nebo dokonce i mediální alternativu skutečně sledují, to nejspíš musí být něco jako je sledovat scénář holywoodského filmu, který se ale skutečně odehrává v reálném životě přímo před vašima očima.

Další kapitola tohoto samo-realizujícího se filmového skriptu by pak mohl vypadat následovně:

Tuto zimu, ale pak ještě dlouho do roku 2023 a možná dokonce ještě déle, pravděpodobně celou Evropu zasáhne právě vznikající a dále se stále více rozšířující nedostatek běžných potravin.

Nedostatek potravin zasáhne i Ameriku v roce 2023 a bude tam přetrvávat ještě celá dlouhá léta kvůli akutnímu nedostatku hnojiv.

Vlády proto postupně iniciují státní kontrolu cen potravin. To má ovšem za následek jen stále více se zhoršující jejich citelný nedostatek a potažmo pak i vznik rozsáhlých občanských nepokojů.

Vlády proto pak začnou zavádět potravinové přidělové systémy (něco jako byly potravinové lístky za II.světové války) zneužité však okamžitě jako další prostředek kontroly obyvatelstva, pravděpodobně pomocí něčeho podobného jako jsou současné technologie na sledování COVID-19, a nebo nějakých aplikací pro mobilní telefony, které jsou přepracovány za účelem zavedení řízeného hromadného hladovění.

Nakonec vlády totiž mohou a nejspíš i budou kriminalizovat dokonce i preppery a začnou opět mediálně prosazovat falešné příběhy o tzv.„hromaditelích jídla“, kteří svými zásobami potravin údajně způsobují to, že všichni ostatní kvůli nim hladoví. (Samá pravda a úplné moře lásky, jak také jinak…)

Šéf OSN pro potraviny tento čtvrtek varoval, že svět právě nyní čelí jakési „dokonalé bouři na vrcholu dokonalé bouře“… „Jinak bude po celém světě očekáván velký chaos,“ řekl dále výkonný ředitel Světového potravinového programu David Beasley ve svém čtvrtečním rozhovoru pro Associated Press.

„Pokud se k těmto lidem ale nyní rychle nedostaneme s pomocí, tak tu budete mít hlad, hladomor, a obrovskou destabilizaci národů, na rozdíl od všeho toho, co jsme viděli při poslední krizi v letech 2007-2008 a 2011, a budeme mít taky další obrovskou vlnu masové migrace.“

„Pokud se k nim tedy skutečně rychle nedostaneme – a nemyslím příští rok, myslím tím ještě letos – budeme mít v roce 2023 celosvětový problém s dostupností potravin,“ řekl. „A teprve pak začne to skutečné peklo.

Ředitel potravinového programu OSN David Beasley si samozřejmě neuvědomuje, že tento problém hladomoru vlastně uměle vytvořily vlády jednotlivých zemí světa a jen ještě více peněz v rukou Organizace spojených národů to skutečně nevyřeší. OSN je navíc ten skutečně zlý, ve své podstatě protilidský globalistický mocenský kartel, který je také ve skutečnosti přímou součástí tohoto celého problému. Pokud chcete nakrmit lidi všude na světě, tak naopak musíte jít vládám z cesty a nechat jen volný světový trh, aby si sám vyřešil problémy s distribucí potravin a s jejich výrobou.

Přichází nejspíš pravý čas na to, začít si schovávat své jídlo

To je také důvod, proč vás různé dnešní podcasty vyzývají, abyste si své jídlo pokud možno dobře schovali. Je na čase tedy skutečně začít naprosto vážně přemýšlet o tom, jak zabránit zabavení, nebo krádeži vašich zásob.

Existuje o tom celá jedna kapitolu v bezplatné audio knize od Mika Adamse stažení s názvem „The Global Reset Survival Guide“. Najdete jej zde: www.GlobalReset.news

Nyní ve zkratce to, o čem pan Adams naopak poměrně široce hovoří ve svých podcastech? Pokud skryjete své jídlo kdekoliv ve svém domě, tak bude nalezeno. Skrytí jídla ve stěnách, dveřích, policích, nábytku, půdách atd. je skutečně jen jistý způsob, jak nechat své zásoby jídla objevit. V závislosti na tom, jak moc bude vaše vláda v tu chvíli tyranská, můžete být zatčeni a/nebo vám zásoby jídla budou zkrátka zabaveny

Mnohem účinnější strategie na ukládání potravin zahrnují převážně taktiku schovávání jídla venku. Nejjednodušeji to znamená schovávat vaše jídlo například v nějakých nadzemních konstrukcích nebo ve vozidlech, například ve starém náklaďáku nebo třeba v porouchaném automobilu, a nebo například v rohu kůlny na nářadí atd. Tyto strategie ovšem také nejsou až tak příliš účinné a i takto ukryté zásoby lze dnes poměrně snadno najít třeba prostřednictvím využití policejních či vojenských psů přirozeně čichajících potravu . (A všichni psi jsou vlastně v jakémsi jejich „výchozím nastavení“ zvířata přirozeně čichající jídlo.)

Nejbezpečnějším způsobem, jak schovat jídlo, je schovat ho prostě někam pod zem v bezpečných, pevných a vodotěsných nádobách, které jsou ale velice pečlivě zakopané. Vyžaduje to ovšem obrovské množství práce, ale chrání to poměrně dobře vaše ukryté jídlo před snadným objevením. Čím větší výměru pozemku vlastníte, tím více můžete tyto tajné zásoby jídla postupně rozšiřovat a komukoli jej tak minimálně velmi znesnadníte jej najít nebo objevit.

Využijte gravitaci a váhu těžkých předmětů, abyste pod nimi ukryli své jídlo

Aby bylo pohřbívání potravin ještě bezpečnější, zvažte zakopání pevné nádoby na potraviny a potom na ni ještě položte něco velkého. To může zahrnovat věci, jako je kůlna na nářadí, porouchané vozidlo, staré zemědělské nářadí (například kotoučové nářadí na přívěsu k traktoru) nebo dokonce nějakou větší nádrž na vodu. Jedním z nejlepších způsobů, jak něco bezpečně uložit, je zakopat to blízko povrchu, hodit na to štěrk a pak na to umístit nádrž na vodu. Spusťte sběr vody ze střechy a naplňte tu nádrž vodou. To znamená, že téměř nikdo se potom nebude obtěžovat dívat se pod nádrž na vodu, protože by musel nejprve vypustit všechnu vodu a vytvořit tak bahno a s ním související nepořádek. To ovšem také vždy vyžaduje značný čas a úsilí a týmy pro konfiskaci potravin nebudou mít, a to dost pravděpodobně, ani jedno ani druhé.

Nakonec, ten vůbec nejlepší návrh je skladovat takové suroviny a věci, které lze až později rychle proměnit v jídlo, ale které samy o sobě právě proto nemusí být ještě nutně hned zabaveny. Můžete si například začít vytvářet vlastní zahradní kompost a to právě teď a vytvářet si tak svoje vlastní „černé zlato“, což je jinými slovy kompostová půda. Je to ale také velmi cenný majetek, přitom vám ho nikdo nejspíš neukradne. V kombinaci s pytli s hnojivem (které lze přenést do kbelíků nebo sudů, aby se tak skryla jejich přirozenost) a spolu se semeny, tak +máte nyní veškeré nutné a potřebné prostředky k účinnému, efektivnímu a hlavně rychlému pěstování vlastních potravin.

Podívejte se na meme „Zlato“ níže, abyste pochopili různé formy zlata, včetně černého zlata, bílého zlata, světlého zlata, modrého zlata atd. Abyste přežili, musíte totiž těmto pojmům přesně porozumět.

Jak praktikovat tzv. guerilla gardening

Při pěstování potravin v době hladomoru neboli při tzv. „guerilla gardeningu“ se vždy držte určitých zásad. To znamená, že jídlo nikdy nepěstujete v nějakých pěkných řadách a na upravených záhonech. Naopak je sázejte vždy chaoticky (ale nikoli nepromyšleně) do jakéhosi rozptýleného, ​​rozmanitého vzoru, který hlavně ale pak vůbec nevypadá jako zahrada. Tímto způsobem můžete pak pěstovat rajčata, brambory, melouny a mnoho dalšího, aniž by to na první pohled vypadalo jako zcela jasná zeleninová zahrada.

Můžete se také třeba pustit do domácího naklíčení semen, které potom poskytuje významný zdroj rostlinných bílkovin a fytonutrientů. Vše, co k tomu potřebujete, jsou vlastně jen zavařovací sklenice, voda a právě ty klíčící semena. K naklíčení potravin nepotřebujete totiž ani půdu a vlastně ani jinak docela podstatné sluneční světlo.

Pamatujte, že všechny formy „zlata“, které vám samy spadnou z nebe, jsou pouze vaše a navíc ještě k tomu zdarma. Nemůže vám je žádná vláda vzít, omezovat ani jetřeba nějak zdaňovat. Neplatíte z nich žádné daně za pěstování vlastních potravin, nebo za zachycování dešťové vody nebo za výrobu vlastní elektřiny prostřednictvím solárních panelů, tedy pakliže jiovšem neprodáváte zpět do veřejné rozvodné sít. Tyto poměrně bohaté zdroje obživy a energie nám totiž poskytuje naše matka příroda (a Bůh) a jsou to jejich dary celému lidstvu. Musíme se proto hlavně naučit využívat právě tyto přírodní, a jinak zcela volné zdroje, které vlády zkrátka nemohou jen tak jednoduše kontrolovat. Je to vše vlastně logické a docela snadné, vyžaduje pouze trochu investovaného času a min imální úsilí:

K zachycení dešťové vody používejte nádrže na dešťovou vodu

Použijte solární panely k zachycení sluneční energie, která může napájet vaši elektroniku nebo třeba jen nějaké záložní napájení. Výborné jsou tzv. solární generátory. Ty se dají dnes snadno koupit i u nás v Česku a jejich nevýhodou jsou pouze trochu vyšší pořizovací náklady, které začínají někde okolo 15 tis. korun, ale mohou být u výkonějších přístrojů vyrůst až k 50-100 tis., vždy záleží hlavně na celkovém výkonu. Je podstatný rozdíl mezi generátorem, který má výkon 1kW a tím, který má výkon třeba až 5-7kW. Známá značka solárních denerátorů je Viking.

Zakládejte si svoje vlastní zahrady, abyste využili všude přítomné CO2 a přeměnili ho na jídlo (kdo by potřeboval potravinové lístky, když jsou všude na světě CO2 a sluneční světlo zdarma?), zasaďte si také svoje stromy, které přeměňují CO2 na tepelné palivo ve formě dřeva, a používejte k vytápění svého domu i na vaření jídla primárně kamna na dřevo. V souvislosti s tím by bylo dobré upozornit na snahu EU zakázat topení dřevem v celé unii. Což je v souvislosti s přicházející „plynovou“ krizí obzvláště pikantní. Soudruzi v kolektivní EU se prostě rozhodli nechat nás tuto zimu za každou cenu zmrznout. Což by měla být pro většinu ještě normálně uvažujících lidí jasná výzva k zahájení občanské neposlušnosti. Protože kdo je poslechne prostě zmrzne.

Podívejte se na následující meme, které bylo vytvořeno, aby vám pomohlo vysvětlit tento silný koncept:

Skryjte své jídlo třeba v plevelu

Je asi dost nepravděpodobné, že by vlády zabavily celé farmy. Je mnohem pravděpodobnější, že zabaví některé zpracované potraviny, většinou ty, které mají dlouhou trvanlivost, jako jsou například konzervy a balené potraviny v krabicích. Pokud vaše jídlo ale vypadá a připomíná spíš něco jako plevel, je docela nepravděpodobné, že bude zabaveno. Když pěstujete rajčata nebo jinou zeleninu, nesnažte se hlavně, aby to vypadalo nějak moc úhledně a uspořádaně. Nechte to vypadat spíše jako totální zamoření plevelem. Nechte svoji zeleninuj schovat se za mnoha listy plevele, kde jen vy sami víte, jaké potravinové poklady se nacházejí pod vrstvami listí.

Vládní zločinci zabavující vaše potraviny totiž vlastně sami ani pořádně nevědí, jak vypadá skutečné jídlo. Oni sami žijí totiž vlastně pouze ze zpracovaného odpadu a stejně zanedlouho zemřou na rakovinu, srdeční choroby nebo na injekce „vakcíny“ mRNA. Pravděpodobně se přitom nebudou obtěžovat s vaší zahradou nebo s vašimi kbelíky dusíkatého hnojiva. Hledat totiž budou spíše mražené pizzy, pop-tarty a krabice instantních brambor.

Také dbejte na to, aby vaše zahrada nebo zemědělství vypadalo pokud možno co nejvíce chudě a přeplněné vším možným plevelem a třeba i nějakým harampádím . Položte si nějaké staré haraburdí přímo mezi záhony. Dosáhněte pokud možno co nejvíce „opuštěného“ vzhledu, kdekoli to bude možné. Čím dříve a čím více budete vypadat chudě, nebo že jste na mizině a hladovějící, tím snáze se dostanete přes všechny případné scénáře státního zabavování potravin a následujícího všeobecně masového hladovění, protože celým svým vzhledem tak naprosto přesně „zapadnete“ mezi všechny ty okolní hladovějící masy.

Kupte si nějaké oblečení z druhé ruky, které je na vás příliš velké, a přidejte trochu make-upu, aby jste vypadali nemocně

Nakonec navštivte nějaký second hand a nakupte si takové oblečení, které je vám až příliš velké. Jakmile začne hladomor, všichni se budou zmenšovat a kalhoty jim nebudou sedět. Budete ale muset vypadat přesně stejně jako oni, a to i když právě vy nehladovíte, takže si klidně pořiďte staré, nějaké téměř obnošené oblečení, které můžeklidně až o pár čísel větší. Čím více budou vaše „nové“ oděvy vypafdat použité opotřebované, tím lépe. Proto je potřeba je pořídit skutečně v second-handu z druhé ruky.

Použijte také trochu očních stínů a make-upu, takže pokud budete muset jít na nějakou veřejnou nouzovou schůzi, můžete si přidat trochu černé či tmavé pod oči nebo pod lícní kosti, abyste vypadali, jako byste byli nemocní a nebo pořádně hladoví. Budete-li vypadat dobře živení, růžolící a příliš energičtí, padne na vás zcela jistě podezření a můžete se pak snadno stát terčem útoku hladovějícího davu, který pak bude právě vás obviňovat, jenže přitom jen ze své vlastní nedostatečné připravenosti. Buďte vždy nejlépe připraveni na to, aby jste vypadali pokud možno hodně zbídačeně a nemocně, a ujistěte se, že máte možnost, aby také jakýkoliv váš majetek vypadal pokud možno jako by byl zchátralý a nebo dokonce už vyrabovaný.

Někteří odborníci tvrdí, že je třeba docela dobrý nápad pořídit si dostatek barvy ve spreji, aby se jí daly namalovat například nějaké tmavé skvrny nad okny vašeho domova, aby to vypadalo, jako že byl již vypálený. V závislosti na tom, jak špatné věci právě jsou, možná si pak budete vy sami přát, aby váš domov vypadal, jako by byl vyrabovaný (roztrhaná matrace na trávníku před domem, pár rozbitých oken atd.) a vypálený (jen nakašírovaný vhodnou barvou, aby třeba vypadal, jako by z něj vyšel oheň). V závislosti na tom, jak daleko až chcete při té kamufláži zajít, a jak zoufalá se celá vaše situace právě stává, můžete zvážit zda-li má ještě cenu mít na příjezdové cestě nějaké staré junkerové vozidlo, které třeba již bylo zcela spálené. Tato vozidla bývají k dispozici zdarma na vrakovištích. Poděkují vám tam mnohdy dokonce za to, že jste si je odvezli. (Jednoho haraburdí se může stát snadno pokladem pro druhého…) Možná si třeba právě teď myslíte, že jde o příliš extrémní opatření.To ovšem znamená, že si ještě plně neuvědomujete, jak špatné věci se ještě stanou. Ti, kteří chtějí skutečně přežít, se na to musí připravíit pomocí všech těchto a ještě mnoha dalších taktik. Musíte se vlastně stát jakýmsi expertem na „netechnickou“ přípravu…

AUTOR: Mike Adams

ZDROJ: newstarget.com/2022-09-27-un-food-chief-warns-of-hell-on-earth-from-famine.html

Překlad: Myšpule/myspulesvet.org

* prevzaté z cz24.news

Exit mobile version