Nově uniklá zpráva společnosti Pfizer odhaluje, že srdce očkovaných lidí „rychle chátrá“, což vede k různým závažným srdečním onemocněním.

Podle uniklé zprávy MHRA, kterou získal novinář Nick Hunt, jsou očkovaní lidé vystaveni výrazně vyššímu riziku úmrtí na srdeční problémy než jejich neočkovaní vrstevníci.

Informuje o tom server Dailysceptic.org: Podrobné výsledky v plné zprávě jsou ještě znepokojivější než poměry nebezpečí v abstraktu, o nichž jsem informoval minule (níže).

Pro shrnutí: jedná se o zprávu o poregistrační studii bezpečnosti (PASS) vakcíny Covid společnosti Pfizer. Národní regulační orgány běžně vyžadují, aby výrobci léčiv prováděli studie PASS jako podmínku registrace většiny nových léčiv. Regulační orgány poskytují výrobci údaje týkající se milionů pacientů registrovaných v národních systémech zdravotní péče. Výrobce pak provede analýzu, která je porovnána s údaji o věku a pohlaví, aby zjistil, zda lék zvýšil riziko určitých zdravotních potíží.

Pojďme rovnou na věc. Níže jsou uvedeny některé grafy kumulativního výskytu onemocnění souvisejících se srdcem z úplné „Průběžné zprávy 5“ společnosti Pfizer. Okamžitě si všimnete, že výskyt každého typu onemocnění je výrazně vyšší u očkovaných vakcínou Covid (špatné) – ale to už jsme věděli z poměrů rizika v abstraktu. Horší je, že křivky se v čase rozcházejí, tj. relativní incidence mezi očkovanými a neočkovanými se v časovém období, za které jsou údaje ve zprávě (8. prosince 2020 – 21. března 2022), zvyšuje. Zajímalo by mě, co se stalo následně.

Akutní kardiovaskulární poškození (o 23 % vyšší u očkovaných a zhoršuje se; strana 130):

Arytmie (o 27 % vyšší u očkovaných a zhoršuje se; strana 138):

Srdeční selhání (o 2 % vyšší u očkovaných a zhoršující se, i když v tomto bodě ne zcela statisticky významné; strana 146):

Stresová kardiomyopatie (o 30 % vyšší u očkovaných a zhoršuje se, i když zatím není statisticky významná; strana 153):

Koronární onemocnění (o 40 % více u očkovaných a zhoršuje se; strana 160):

Myokarditida (21 dní) (o 130 % vyšší u očkovaných, i když ne zcela statisticky významná; strana 168):

Není divu, že MHRA na zprávě stále trvá. Možná doufá, že se společnosti Pfizer podaří tyto strašlivé výsledky ze závěrečné zprávy (která se zřejmě stále připravuje) vymazat.

Tyto výsledky se netýkají pouze osob očkovaných vakcínou Covid. Mají také širší bezpečnostní důsledky, například pro letectví, kde mohou být důsledky náhlé neschopnosti pilota v důsledku srdečního onemocnění pro třetí stranu katastrofální pro cestující a osoby na zemi – zejména u jednopilotních letů.

Jak jsem uvedl ve svém posledním článkunapsal jsem o tom v říjnu Úřadu pro civilní letectví (CAA) a zaslal mu kopii výtahu ze zprávy společnosti Pfizer. Odpověď CAA byla tragikomická. Domníval se, že zpráva společnosti Pfizer popisuje 37 událostí u 12 milionů lidí, takže byla zcela odmítavá. Při tomto poměru by prý „pokud by vakcínu dostali všichni komerční piloti s licencí ve Velké Británii, očekávali bychom, že se významné nežádoucí účinky vyskytnou u méně než jednoho z nich“.

Bohužel pro CAA zpráva společnosti Pfizer ve skutečnosti popisuje 37 různých typů příhod (a tisíce z nich) a relativní výskyt každého typu příhody mezi 12 miliony očkovaných osob a 12 miliony neočkovaných osob, které odpovídají například věku a pohlaví. Odpověděl jsem, že:

  • Pfizer v abstraktu své průběžné zprávy 5 (březen 2024) uvádí vyšší výskyt srdečních problémů u populace očkované vakcínou Covid.
  • Letecký lékařský režim CAA pro udělování pilotních licencí je založen na míře náhlé nezpůsobilosti v běžné populaci.
  • Aeromedicínský režim úřadu CAA nebyl nikdy stoprocentně účinný – vždy existovalo zbytkové riziko, že pilot projde lékařskou prohlídkou se subklinickým srdečním problémem, který se později projeví během letu. Toto zbytkové riziko nazývá „pravidlem 1 %“.
  • Zpráva společnosti Pfizer znamená, že míra náhlé nezpůsobilosti v obecné populaci se zvýšila, takže úměrně tomu bude více pilotů procházet lékařskou prohlídkou se subklinickými srdečními problémy, což zase zvyšuje riziko náhlé nezpůsobilosti pilota za letu.
  • Je samozřejmé, že CAA musí upravit periodicitu a hloubku svých aeromedicínských prohlídek.

Očekávám další odpověď CAA.

V pozadí se stala ještě jedna věc: Poslankyně Esther McVeyová položila několik parlamentních otázek týkajících se zprávy společnosti Pfizer o zvýšeném výskytu srdečních problémů u očkovaných vakcínou Covid:

  • První se ptala, zda MHRA konzultovala zprávu společnosti Pfizer s ostatními průmyslovými bezpečnostními orgány. Odpověď zněla záporně. Zdá se mi, že dochází ke střetu bezpečnostních kultur: MHRA si myslí, že bezpečnost je relativní („bezpečný rovná se přínos větší než riziko“), takže její úředníky pravděpodobně ani nenapadlo konzultovat s ostatními průmyslovými bezpečnostními regulátory, kteří se ve skutečnosti zabývají absolutními riziky.
  • Druhá otázka se týkala ministerstva dopravy, jaké důsledky má zpráva společnosti Pfizer pro režim leteckého zdravotnictví CAA. DfT popřelo, že by měla vůbec nějaké důsledky. Zdá se mi, že DfT/CAA ignoruje zjevné věci.

Takže jak jsme na tom nyní. MHRA nekonzultuje s ostatními průmyslovými bezpečnostními orgány zjevné širší bezpečnostní důsledky zprávy společnosti Pfizer o zvýšeném výskytu srdečních problémů u očkovaných vakcínou Covid a CAA není schopna si zprávu společnosti Pfizer řádně přečíst nebo ji popírá.

To je doslova smrtelně vážné. Pravda vyjde najevo.

AUTOR: Sean Adl-Tabatabai, Preklad, Spracoval: CZ24.news, ZDROJ

** súvisiace články

By ARCHA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Secured By miniOrange