Štatistický fakt: Vakcíny proti Covid-19 sú 8-krát smrteľnejšie ako samotné ochorenie
ARCHA
Po mesiacoch popierania UKHSA konečne zverejnila informácie prostredníctvom Úradu pre národnú štatistiku (ONS). Podľa portálu The Exposé to možno bola len náhoda. Či už to vypustili von nedopatrením alebo inak, mačka je teraz von z vreca.
Britský štatistický úrad (ONS) zverejnil 13. septembra 2021 falošnú správu, v ktorej nepravdivo tvrdil, že veľká väčšina úmrtí na „covid“ sa vyskytla v nezaočkovanej populácii.
Ukázalo sa však, že táto skoršia správa zahŕňala obrovské množstvo úmrtí, ku ktorým došlo počas druhej „vlny“ vírusu (prelom rokov 2020/21), keď ešte takmer nikto nebol zaočkovaný.
Parametre použité v tejto správe boli starostlivo zvolené tak, aby sa zdalo, že jediní zomierajúci ľudia sú neočkovaní. Presnejšia analýza dát, ako napríklad tá, ktorú zostavil portál The Exposé, hovorí ale iný príbeh.
„Čísla obsiahnuté v správe mali zavádzať verejnosť, aby uverila, že očkovanie proti Covid-19 je fantastické pri prevencii smrti,“ uviedol portál.
„Zverejnením týchto údajov však náhodne odhalili, že v Anglicku medzi 2. januárom a 2. júlom 2021 zomrelo 30 305 ľudí v priebehu 21 dní od zaočkovania proti Covid-19. Z toho 11 470 ľudí zomrelo do 21 dní po podaní druhej dávky vakcíny a 182 ľudí zomrelo do 21 dní po podaní druhej dávky vakcíny, ktorých smrť sa údajne týkala Covid-19.
To znamená, že v Anglicku počas prvých 6 mesiacov roku 2021 zomrelo 30 305 ľudí do 21 dní od podania očkovania proti Covid-19, čo je 8-krát viac ako 3 832 ľudí, ktorí v tom istom období zomreli na covid.“
Záver Keďže covidové vakcíny stále zbytočne predčasne ukončujú životy miliónov ľudí na celom svete, budeme vás aj naďalej o novinkách informovať.
Viac aktuálnych správ o úmrtiach spôsobených vakcínami nájdete aj na stránke VaccineDeaths.com.
Stránka využíva technológie ako sú cookies na ukladanie a/alebo prístup k informáciám použitého zariadenia z dôvodu vylepšovania funkčnosti a personalizácie dodatočných služieb. Súhlasom nám dovoľujete využívať údaje napr. o spôsobe pri prehľadávaní stránky alebo používanie jedinečných ID pri štatistikách stránky. Nesúhlas môže prípadne viesť k niektorým čiastočným obmedzenia prístupu a/alebo funkčnosti stránky.