Proč musí Kyjev tuto oblast dobýt zpět za každou cenu! Jakou roli mají sehrát Češi i Slováci? Analýza bitvy za oblast H2W!
Na Ukrajině se nyní vede mimořádně krvavá bitva o malou, ale strategickou oblast, která je na berlínských i bruselských mapách označena jako “Ukraine Hydrogen Walley”, nebo oblast H2W.
Kontrola nad touto oblastí je podle plánů Bruselu i Berlína naprosto klíčová pro budoucí prosperitu, jak Německa, a tak i celé Severozápadní části EU! V dnešní analýze proto podrobně vysvětlíme, jaké důsledky přinese kategorické lpění Bruselu i Berlína na dobytí oblasti “Ukraine Hydrogen Walley”, (dále v textu jako “UHW”), kyjevskou soldateskou.
Mapa oblasti UHW
Oblasti, ve kterých se na Ukrajině dá podle bruselských výpočtů ekonomicky produkovat zelený vodík nutný pro budoucí zásobování EU, jsou na mapě označeny žlutou barvou. Oblasti, které nemohou ekonomicky produkovat zelený vodík, jsou označeny od zelené do modré. Červená barva představuje maximální hranici ruské okupace. Oblast UHW, kterou musí Kyjev celou udržet, a nebo znovu dobýt, aby bylo zásobování Německa a západní EU zeleným vodíkem podle plánu Green Deal možné, tvoří tyto ukrajinské regiony – Luhansk, Doněck, Krym, Cherson, Záporoží, Dněpro, a Oděsa. Součástí oblasti UHW je v regionu Dněpro i město Kryvyj Rih, kde se z části vodíku má, díky obrovským zásobám železné rudy, vyrábět pro německý průmysl tzv. zelená ocel! Celý plán Green Deal je bez ovládnutí celé oblasti UHW v troskách, a nelze jej uskutečnit, protože pro jeho realizaci bude chybět přes 30% vodíku a zelené oceli. Oba tyto produkty musí být vyprodukovány v oblasti Ukraine Hydrogen Walley – UHW. Zbylý zelený vodík musí být vyprodukován v Severní Africe, zejména v Tunisu, a v Ázerbájdžánu na pobřeží Kaspického moře. I o kontrolu těchto regionů nyní Brusel svádí s pomocí USA “proxy války” s Gosudarem a jeho spojenci. (Zdroj Mapy – H2W working paper EU z dubna 2023 – strana 15.)
Projekt UHW, který je absolutní podmínkou pro dosažení cílů Green Deal EU, bude nesmírně finančně náročný! Pro jeho energetické zajištění je třeba nejen znovu vybudovat letos v létě zničenou Kachovskou přehradní nádrž na Dněpru, ale, i na její velké části, po jejím napuštění, které potrvá desetiletí, postavit obrovskou plovoucí solární elektrárnu o celkové ploše nejméně 210 čtverečních kilometrů! Na mapě dole vidíte místo, které musí elektrárna zabírat, protože jedině v této části nádrže není plánovaná žádná lodní doprava. (Zdroj Mapy – Pilot Project UHW EU, strana 4.)
* zdroj: celý článok nájdete tu
prihláste sa do nášho kanála na TELEGRAMe: https://t.me/spolokarchaoz