Site icon Spolok ARCHA o.z.

Orbánovo veto vojne na Ukrajine

MAP 1507 EU – VETO válce na Ukrajině! Orbán včera prohlédl mazaný bruselský plán, zmařil ho, a rozzuřil Eurokraty!

857 korun a úroky z nich za 35 let včera ušetřil každému občanovi Česka a Slovenska Victor Orbán, když nechal vetem zablokovat finanční pomoc EU Ukrajině.

Brusel si chtěl u bankéřů na komerční úrok půjčit na 35 let 18 miliard EUR (450 miliard CZK), a všechny tyto peníze chtěl příští rok poslat do Kyjeva, jako velmi výhodnou půjčku se splatností 35 let. Orbán celou finanční operaci zablokoval, protože za splacení dluhu Kyjevem byly všechny země EU povinny poskytnout ručení.

Celá operace byla pokusem Bruselu jak mazaně nechat zaplatit občany Unie válku na Ukrajině. Ukrajina potřebuje měsíčně několik miliard EUR, jinak zkrachuje a nebude mít na důchody, na výplaty, ani na základní chod státu. Pro rozhodnutí o půjčce je třeba v EU jednomyslnost, a proto ji mohl Orbán vetovat. Jako důvod Veta Maďarsko uvedlo, že po zkušenostech se společným ručením na minulé půjčky COVID pro Brusel (700 miliard EUR, 17,5 bilionu CZK), které potom Brusel rozděloval především kamarádíčkům do Itálie, Španělska a dalších západních zemí, zatím co východním zemím poslal jen drobné, je Maďarsko ostře proti jakýmkoli dalším společným půjčkám. Česká média Victora Orbána za VETO ostře kritizovala. Proto Vivat Victor Orbán! ( 835 korun je vypočítáno ze zvyklosti Bruselu, že se Česko podílí 2% na obdobných nákladech EU. Jde o kombinaci HDP a počtu obyvatel Česka. U Slovenska je výsledná částka rozpočítaná na Slováka obdobná.)

Válku na Ukrajině rozhodnou peníze

Už 8. listopadu japonská média informovala, že Washington tajně tlačí na americké bankéře, aby obchodovali s Ruskem navzdory sankcím. Tuto informaci přiznal při několikahodinovém výslechu v americkém Kongresu generální ředitel JPMorgan Chase & Co. Jamie Dimon. Podle analytiků Bidenova administrativa politicky potřebuje, aby Rusko zásobovalo země rozvojového světa levnými potravinami, hnojivy a energiemi, a proto dostaly velké americké bankovní korporace tajnou instrukci, aby ruské obchody zprostředkovávaly. Například americká Citigroup, která měla před válkou v ruských obchodech vložena finanční aktiva ve výši 9,8 miliard dolarů, jich v září v těch samých ruských obchodech měla 7,9 miliardy dolarů.

Rusko-americké tiché vyjednávání za zády Bruselu se už projevilo tento týden, kdy Holandsko uvolnilo zadržovaná ruská hnojiva pro Afriku, kdy Rusko oznámilo, že zásilka levných hnojiv zamíří také do Indonésie, která levná hnojiva potřebuje pro produkci palmového oleje, jehož je hlavním světovým producentem. Krátce po vyhlášení Bruselských sankcí, které na jaře zdražily několikanásobně hnojiva, Indonésie vyhlásila, jak jsme tehdy informovali, zákaz vývozu palmového oleje. Na dovozu levného Indonéského palmového oleje jsou závislí evropští a američtí výrobci potravin. Washington se tak uvolněním bankovních sankcí na Rusko snaží odvrátit negativní nálady v rozvojovém světě, které vyvolává Brusel svojí sankční politikou, a zachránit své producenty potravin před zdražováním, a uklidnit Američany naštvané drahotou.

Německý koncern BASF oznámil, že ukončuje svoje veškeré výrobní aktivity v Evropě a přesunuje je do Číny. Důvodem jsou drahé energie, které nedovolují v Evropě podnikat. Brusel tak z Evropy vyhnal jeden z nejvýdělečnějších evropských chemických koncernů. Po jeho odchodu začnou krachovat továrny, které byly na jeho produktech závislé, a používaly je ve svých výrobcích. Ředitel chemického koncernu BASF byl součástí Scholzovi delegace v Pekingu. (Viz MAP 1503) Po koncernu Volkswagen, který prohlásil, že už považuje Čínu za svou hlavní oblast pro výrobu, a začal tam přesouvat výrobní řetězce, tak další mega-koncern prchá z Evropy. Analytici očekávají velmi rychlý a krutý rozpad evropského průmyslu.

Pokud budou Brusel a fialoví kašpaři pokračovat ve své politice ještě pár měsíců, Evropa zkrachuje a všechny továrny budou odvezeny pryč! Proto je třeba, co nejdříve navázat přátelské vztahy s Ruskem, a ukončit ukrajinskou válku. Tady už jde o základní přežití Evropy a jejího obyvatelstva. Bez průmyslu není život v Evropě možný! Je na nás všech, abychom se za mír zasadili. Jinak Evropa zkrachuje! Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dříve, než zničí celou Evropu.

* zdrojhttps://www.michalapetr.com/

Exit mobile version