Site icon Spolok ARCHA o.z.

Medzinárodný summit o vtáčej chrípke bude diskutovať o „pláne manažmentu masových úmrtí“

(Cassie B., Natural News) Medzinárodný summit o vtáčej chrípke bol naplánovaný na október 2024 v americkom hlavnom meste Washingtone. To vyvoláva obavy, že by sa mohla objaviť ďalšia falošná „plandémia“.

Oficiálna brožúra k udalosti, ktorá sa bude konať od 2. do 4. októbra hovorí, že sa zameria na „vysoko virulentný kmeň“ vírusu, ktorý má schopnosť infikovať ľudí.

Kmeň vtáčej chrípky H5N1 sa spomína v poslednom čase v médiách čoraz častejšie, pričom niektoré zdroje tvrdia, že potenciálne môže mať úmrtnosť medzi 25 až 50 percentami infikovaných.

Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) nedávno potvrdilo štvrtý prípad vírusu u človeka v USA, ktorý má spojitosť s prepuknutím nákazy medzi dojnicami.

Všetky doterajšie prípady sa však týkali ľudí, ktorí pracujú na mliečnych farmách s infikovanými kravami. Osoba v poslednom prípade zaznamenala iba očné príznaky a úplne sa zotavila.

Napriek tomu, že CDC hovorí, že súčasné riziko pre verejnosť je nízke, summit sa snaží vzbudiť obavy, že ide o začiatok ďalšej pandémie. Ich informačná brožúra uvádza:

„Vzhľadom na výskyt vysoko virulentného kmeňa vtáčej chrípky, ktorý postihuje dobytok aj ľudí, je nevyhnutné, aby sme sa stretli a prediskutovali pripravenosť, stratégiu reakcie a budúce dôsledky tejto vyvíjajúcej sa situácie.“

Jeden z plánovaných workshopov sa zameria na tému „Plán manažmentu masovej úmrtnosti“, ďalší má názov „Globálne siete na sledovanie chrípky, dodávok vakcín a antivírusových liekov“ a bude diskutovať o „optimalizácii vakcín“ a ich „spravodlivom rozdelení“.

Ďalšou znepokojujúcou témou, ktorej sa chcú venovať, je „Sledovanie a správa údajov“.

Organizátori v popise uvádzajú, že workshop na túto tému bude „diskutovať o stratégiách na zlepšenie systémov dohľadu, mechanizmoch včasného varovania a protokoloch rýchlej reakcie“, čo znie veľmi podobne ako digitálne zdravotné pasy, ktoré sa počas pandémie covidu používali na to, aby sa neočkovaní ľudia nedostali do obchodov, reštaurácií a ďalších miest.

Webová stránka konferencie identifikuje niekoľko skupín v kategórii „kto by sa mal zúčastniť“, do ktorých zaradili úradníkov z oblasti verejného zdravotníctva, epidemiológov, vládnych predstaviteľov, tvorcov politík, mimovládnych organizácií a ľudí z farmaceutického priemyslu.

Nezávislý novinár Leo Hohmann sa domnieva, že cieľom tejto konferencie by mohlo byť ovplyvnenie ľudí pred americkými voľbami, pričom poznamenáva:

„Strašenie rýchlo naberá na obrátkach práve v čase, keď sa blížia novembrové prezidentské voľby a voľby do Kongresu USA. Či už bude táto ďalšia pandémia načasovaná na november alebo niekedy v roku 2025, nie je dobré znamenie, že elity naplánovali toto cvičenie.“

Vakcinačné programy proti vtáčej chrípke už prebiehajú

Fínsko od júna už začalo proti vtáčej chrípke očkovať zraniteľné skupiny obyvateľstva, ako sú poľnohospodári.

Používa na to svoje zásoby 10 000 dvojdávkových vakcín, ktoré získalo na základe dohody medzi EÚ a výrobcom vakcín, farmaceutickou spoločnosťou CSL Seqirus, ktorá poskytne 15 krajinám Európskej únie 40 miliónov vakcín.

Americká vláda nedávno podpísala so spoločnosťou Moderna zmluvu na 176 miliónov dolárov na vývoj mRNA vakcíny proti vtáčej chrípke, pričom úplne odignorovala početné zlyhania mRNA vakcín, s ktorými prišli pre Covid-19.

Agentúra Reuters medzitým uviedla, že desiatky kráv s vtáčou chrípkou uhynuli alebo boli utratené v Texase, Južnej Karolíne, Ohiu, Colorade a Michigane, čo je podľa Forbes „nezvyčajné“, pretože zabitie kráv je drahé a 90 percent z nich sa zvyčajne úplne zotaví.

Záver

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) poznamenáva, že vtáčia chrípka sa „neprenáša ľahko z človeka na človeka“ a že v zriedkavých prípadoch, v ktorých postihla ľudí, mali dotknuté osoby blízky kontakt s infikovanou hydinou.

Napriek tomu šíri informcáiu, že šírenie vtáčej chrípky z človeka na človeka má „pandemický potenciál“.

Autor: Cassie B., Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Exit mobile version