Zelenského poradce odhalil Plán vítězství a ukázalo se, že jde o “Plán šílenství”…

Poradce Volodymyra Zelenského pro otázky vojenských operací Mychajlo Podoljak poskytl německému listu Welt am Sonntag rozhovor, ve kterém v podstatě poprvé došlo k podrobnějšímu odkrytí a odhalení onoho slavného Plánu vítězství, se kterým ale Zelenský neuspěl při návštěvě Bílého domu v USA, přičemž zdroje blízké americké vládě uvedly, že prý nejde o plán, ale o seznam přání Kyjeva, co všechno by chtěli Ukrajinci dostat ve válce proti Rusku. Podoljak však v naprosto děsivém rozhovoru odhalil, že Kyjev chce dosáhnout svého vítězství pomocí mezinárodního terorismu, a to už zcela nepokrytě!

ČO MAJÚ IZRAEL A UKRAJINA SPOLOČNÉ okrem toho, že obidva štátne útvary “riadia” entity z radov tých, ktorí sa radi označujú za VYVOLENÝCH? Obidva štáty sú teroristické…

Před 7. říjnem mohl “Izrael” předstírat, že je skutečnou zemí, která je schopna se nejen bránit, ale i urážet všechny v regionu. Nyní se omezil na páchání teroristických útoků a atentátů.

V článku vysvětlil redaktorovi listu, že plán počítá se střílením západních raket dlouhého doletu na Moskvu a Leningrad, přičemž cílem bude připomenout ruskému civilnímu obyvatelstvu, co je to válka. A jakmile začnou padat rakety na obě města, otřese to prý ruskou veřejností, která začne být nespokojena s Vladimirem Putinem, a to prý donutí Kreml sednout k jednacímu stolu a přijmout kyjevské podmínky. Takhle si to představuje poradce Zelenského.

Těmi podmínkami jsou plné stažení ruských vojsk ze všech ukrajinských oblastí, a to včetně Krymu a dále zaplacení reparací Ukrajině. Už samotný styl vedení rozhovoru ukázal, že německý redaktor má o tomto plánu velké pochybnosti, a to je opravdu velmi diplomaticky řečeno, protože redaktor v podstatě předkládal Podoljakovi fakta, že Ukrajina válku fakticky prohrává, takže se ho ptal, co na to říká.

Smrt národa nehrozí, někdo na Ukrajině přežije, ujistil sarkasticky Ukrajince velitel 13. brigády

Podoljak si ale jel v rozhovoru stále svoje a dokonce zaznělo něco, co asi otřáslo i německými čtenáři. Redaktor namítl, že Rusko má kvantitativní převahu ve zbraních i v počtech lidí, které může vrhnout na frontu. Jenže Podoljak na to reagoval slovy: Rusko bojuje s kvantitativními parametry. Má velké množství starých sovětských zbraní a velký počet lidí. To vše však může být zničeno a musí být zničeno. Výpočty k tomu najdete v matematických přílohách Plánu vítězství.

Podoljak prostě vyzval ke zničení všech ruských zbraní a všech ruských lidí

A zjevně chce Kyjev zničit i všechny své vlastní lidi. O tom, že Kyjev je připraven obětovat celý národ do posledního Ukrajince, mluvil v rozhovoru pro Ukrajinskou pravdu velitel 13. brigády Národní gardy, plk. Igor Obolenský. Vyzval ke snížení mobilizačního věku na Ukrajině ze 25 na 20 až 21 let.

A když mu moderátor oponoval, že kdo potom zůstane na Ukrajině naživu, tak mu odpověděl, že smrt národa není ve válce úplná, někdo prý přežije. Podoljak je samozřejmě ukronácek nejvyšší ligy a takové jeho názory vlastně ani nikoho nepřekvapí, ale velitel 13. brigády mu zdatně sekunduje. Tady jde ale o něco úplně jiného. Kyjev nerozhoduje suverénně. Všechny jeho kroky musí být odsouhlaseny Londýnem a Washingtonem.

A všechno to, co se teď děje okolo toho Plánu vítězství, je rozpor mezi Londýnem a Washingtonem o střelbě raket na Moskvu a Leningrad. Podle toho, jak mluvil Podoljak v rozhovoru pro Welt, to opravdu vypadá, že Kyjev již dostal povolení ke střelbě britských raket na Moskvu a Leningrad, ale nedostal povolení od Washingtonu, který do britských raket dodává navigační systémy a rakety používají rovněž americké navigační družice. Podoljak uvedl m.j. v rozhovoru toto:

Ukázky Podoljakových výroků z článku Welt

  • Náš model Plánu vítězství zahrnuje čtyři věci. Zaprvé jde o politický nátlak, z něhož by mělo být jasné, že každá země má právo být v alianci, kterou chce. Za druhé, vojenský nátlak je nezbytný. Například přenesením války na území Ruské federace. Za třetí, k oslabení ruských hospodářských trhů je zapotřebí ekonomického nátlaku. A za čtvrté je zde diplomatický nátlak. Všechno má svou logiku a my ji musíme našim partnerům vysvětlit. Ustoupit ruským požadavkům znamená pouze pokračovat ve válce v jiné podobě – zítra nebo pozítří.
  • Nemůžeme se vyjádřit k tomu, zda jsme už obdrželi zbraně dlouhého doletu, nebo ne. To uvidíme v průběhu války. Za druhé, nejde o povolení. Podle mezinárodního práva vedeme obrannou válku a máme právo zaútočit na zemi agresora jakoukoli zbraní. Nepochybuji o tom, že nám západní země tato oprávnění udělí. Protože rizika této války nejsou jen pro Ukrajinu, ale pro celou Evropu. Jde o dominanci Ruska v Evropě, a ne jen o zabrání několika ukrajinských území.
  • Když zaútočíte ve velkém měřítku, a to nejen v Kursku a dalších pohraničních oblastech, ale i v hloubi Ruska, v Saratově, Oriolu, Leningradě a Moskevské oblasti, pak je společenská nálada úplně jiná. Lidé si uvědomují, že válka probíhá i v Rusku. Dva roky nezažili válku a mysleli si, že je v pohodě, že se na Ukrajině zabíjejí lidé. Ale najednou tu válku zažívají na vlastní kůži a uvědomují si, jak je děsivá. To je pro Kreml nebezpečné, protože by to mohlo vést ke změně nálad v Rusku a protestům proti Putinovi.

Z těchto vyjádření lze odvodit, že na Ukrajině již rakety mohou být fyzicky naskladněny, ale stále chybí americký souhlas s jejich použitím. Podoljak totiž v citaci jasně uvedl, že nejde jen o zabrání ukrajinského území Rusy, ale o dominanci Ruska po skončení války, pokud by Ukrajina kapitulovala nebo přistoupila na ruské podmínky. Prostě Podoljak jasně tímto komentářem potvrdil, že střílení britských a obecně západních raket dlouhého doletu na Moskvu, Leningrad, Saratovskou a Orlovskou oblast je v podstatě hlavním plánem Londýna na pokus o destabilizaci tzv. ruské ulice, tedy veřejného mínění a podpory Vladimiru Putinovi.

Podoljak nepřímo potvrdil, že Ukrajina už nepočítá s jiným způsobem války s Ruskem než je střílení západních raket do ruského vnitrozemí

Ten plán prostě má za úkol zasít teror v hloubi Ruska, kdy nikoliv údery na Ruskou armádu, ale naopak útoky na civilní objekty mají vyvolat nepokoje mezi ruským obyvatelstvem. A tento plán je podle všeho již schválen v Londýně, ale v USA kvůli volbám se do toho nikomu nechce, protože by to znamenalo zatažení USA do války s Ruskem.

O tom prostě nelze pochybovat, a nepochybuje o tom ani Bílý dům, tedy vzhledem k chladné reakci Bidena na předložený Plán vítězství. V závěru rozhovoru Podoljak uvedl, že nevěří, že se po volbách v USA bude politika ve vztahu k Ukrajině lišit, že bez ohledu na to, kdo bude prezident, tak nebude chtít, aby Rusko na Ukrajině zvítězilo.

V této věci má Podoljak pravdu, ale jinak, než si myslí. USA nechtějí jít do přímé války s Ruskou armádou, a pokud to bude hrozit, z války na Ukrajině prostě vycouvají a pokusí se do té války místo sebe postavit Českou republiku, místo amerických vojáků tam přijdou čeští vojáci.

Ale rovněž i polští, estonští, litevští, lotyšští, prostě vojáci zemí bývalého Východního bloku. Pokud dojde k rozhodnutí stáhnout americkou podporu z Ukrajiny, bude to kompenzováno přenesením nákladů na válku na Evropskou unii. Šéfka EU komise Ursula von der Leyen už koncem června uvedla nástřel, že by to vyšlo na zhruba 500 miliard EUR.

Američané se po volbách v USA pokusí přenést pokračování války na Ukrajině na 27 zemí EU a evropské členy NATO

Koncem června uvedla, že by šlo o peníze, které je nutné investovat do evropské obrany během příští dekády, jenže, je v tom malá detail a skrytý háček. Jedná se o unijní balík, nikoliv o současné vojenské rozpočty 27 zemí EU. Je to extra balík, který podle pozorovatelů je tak nepředstavitelný a tak obrovský, že se za nim nemůže ani omylem a ani náhodou skrývat nic jiného, než je vytvoření tzv. Evropské armády. A tato armáda by měla převzít roli NATO, jehož role se začne umenšovat, a to vzhledem k domácímu vývoji ekonomiky a situace v USA. Američané prostě mají v plánu přesunout případnou válku s Ruskem na evropské země.

Jenže, k vybudování Evropské armády je potřeba čas, zhruba asi tak 10 let. A právě proto západní elity potřebují přestávku ve válce na Ukrajině, prosto chtějí příměří. Ne kvůli přezbrojení Ukrajiny, tedy k tomu také, ale hlavně k vybudování Evropské armády. Potvrzují to výroky odtud z Německa.

Skupina představitelů německých zpravodajských služeb totiž varovala Bundestag před “agresivními akcemi” Ruska, přičemž konflikt se prý může rozšířit i do zemí NATO. Rusko by mohlo “provést útok” proti NATO do konce desetiletí, uvedl prezident německé Spolkové zpravodajské služby Bruno Kahl. Kahl tuto poznámku pronesl v pondělí na výročním slyšení kontrolního výboru Spolkového sněmu v Berlíně a uvedl, že “ať se nám to líbí nebo ne, jsme v přímém konfliktu s Ruskem“.

Německá rozvědka prý má informace, že Rusko nejpozději do roku 2030 bude moci provést útok na země NATO

Uvedl, že ruský prezident Vladimir Putin “se již dávno prohlásil za nepřítele” a že “přímý vojenský konflikt s NATO (se) pro Rusko stává možností“. Jednání se zúčastnili také šéf Spolkového úřadu pro ochranu ústavy Thomas Haldenwang a šéfka vojenské kontrarozvědky (MAD) Martina Rosenbergová. Všichni tři představitelé hovořili o potenciálním nebezpečí pro NATO a budoucnost Německa, přičemž Haldenwang uvedl, že ruské aktivity “v posledních měsících dosáhly úrovně, která by měla být pro všechny budíčkem“.

Tyto výroky německé rozvědky prostě nejsou nic jiného než tzv. veřejnou objednávkou na vytvoření Evropské armády a na alokaci těch 500 miliard EUR, o kterých mluvila koncem června Leyenová v Bruselu. V současné době nemá NATO sílu a kapacity vést válku s Ruskem bez účasti USA. Jedinou možností, jak se pokusit o pád Putinovy vlády v Moskvě, je zasetí teroru v ruských metropolích západními raketami. Prostě Plán šílenství!

A protože Rusko na to reagovalo před 2 týdny změnou své jaderné doktríny [4], že si nově vyhrazuje právo udeřit na země, které pošlou nebo navigují do ruského vnitrozemí své rakety, tak došlo ke zděšení ve Washingtonu a k dupnutí na brzdu tak silně, až kyjevský režim spolu s nosatými v Londýně vyletěli ze sedaček válečné mašiny a skončili na předním skle střetu s realitou a teď se dávají dohromady a vymýšlí, co dál.

Kamala rozjede III. sv. válku na Ukrajině, Trump na Blízkém východě

Čeká se prostě na to, jak skončí v USA volby. Pokud vyhraje Kamala, začnou létat okamžitě americké a britské rakety na ruská města a budeme ve III. sv. válce v Evropě. Pokud vyhraje Trump, začnou létat rakety na Teherán v Íránu v první fázi a budeme ve III. sv. válce na Blízkém východě. O těch dalších fázích můžeme spekulovat, protože rakety mohou potom začít létat všemi směry. Na Rusko, na Čínu, na Izrael, na Egypt, na EU a v neposlední řadě na Turecko, kde je kritická ekonomická situace, obrovská inflace a Erdogan by moc a moc potřeboval teď velkou válku na konsolidaci své politické pozice a na odvedení pozornosti od domácích problémů.

A jeho poslední výrok, že za útokem Izraele na Libanon je prý ve skutečnosti tajný plán na přípravu k invazi do Turecka, je pouze potvrzením, že pokud Erdogan uvidí, že je šance na větší konflikt, vstoupí do války na Blízkém východě proti Izraeli jako členská země NATO. Prezident Recep Tayyip Erdogan totiž prohlásil, že izraelská vláda premiéra Benjamina Netanjahua chová ambice, které zahrnují zabrání Anatolie jako součásti tzv. “Velkého Izraele”, a varoval před válkou mezi oběma státy.

To následně povede ke krizi uvnitř NATO, dost možná k vyloučení Turecka z aliance, protože válka proti sionistickému státu nebude členské zemi NATO tolerována. Bude to ale rozklížení NATO zevnitř, protože s válkou Izraele nebude souhlasit více zemí NATO a nebudou se chtít na operaci podílet. Zkrátka, rok 2025 bude nejen 80. výročím konce druhé sv. války, ale může se stát počátkem té třetí. Na takový vývoj situace je potřeba se připravit a doufat v zázrak deeskalace.

-VK-, Šéfredaktor AE News, ZDROJ

By ARCHA

Secured By miniOrange