Na několika místech světa nyní dochází k tomu, co dřív či později potká také Evropu: Probíhá džihád mečem – a mnohde i za plné podpory nejen muslimských zemí, ale také USA.
Také na území současné Bangladéše kdysi žila převaha hinduistů, nicméně nyní jsou již jejich zbytky masakrovány, zatímco hinduistické chrámy jsou vypalovány. Podobně jako v Pákistánu i zde jsou už roky unášeny dcery bezvěrců, znásilňovány a konvertovány k islámu.
Nárazově dochází k vypalování hinduistických chrámů či útokům na hinduisty. Nicméně dosud se jednalo o nárazové akce, často zaměřené jen na některou oblast či město. Nyní však nepokoje zachvátily celou zemi.
V Bangladéši se v režii USA rozběhla další „barevná revoluce,“ která se zvrhla v masakry netušených rozměrů a etnické čistky
Korporátní média sice o situaci v Bangladéši sem tam něco napíší, nicméně mlčí jak o původu nepokojů, tak o čistkách a o tom k čemu tam skutečně dochází.
V čele nepokojů je islámská skupina, která požaduje přeměnu země v chalífát pod nejtvrdší formou práva šaría. To vše se děje pod plnou podporou USA.
Dokonce i americká média přitom přiznávají, že tamní situace je plně v režii americké ambasády, což jsou ostatně zejména nyní, za Bidenovy administrativy, přesně ta místa, odkud jsou skutečně ovládány mnohé země (pro příklad ani nemusíme chodit do zahraničí).
Masakry a etnické čistky hinduistů v Bangladéši pokračovaly po tom, co mnozí pozorovatelé nazývají Spojenými státy sponzorovanou „barevnou revolucí,“ zjevně podnícenou bývalým americkým velvyslancem Peterem Haasem a náměstkem ministra zahraničí Donaldem Lu.
Indie evakuuje své občany z Bangladéše, zatímco muslimské eskadry smrti se zaměřují na hinduisty a dokonce i na jejich bývalé komunistické spojence.
Indie zahájila evakuaci nepotřebného diplomatického personálu z Dháky a ve středu 7. srpna 2024 přepravila 400 lidí z Dháky do Dillí speciálními lety.
Hinduistické domy a podniky byly v úterý napadeny a vyrabovány davem v nejméně 27 okresech, uvedl The Daily Star. Téměř 25 lidí bylo zabito a více než 150 hospitalizováno při požáru v hotelu Zabeer International, který v pondělí zapálili protestující.
„Na záběrech je vidět, jak islamisté obklopují mrtvou oběť ležící na zemi a kontrolují její intimní partie na obřízku. Dav oslavující nad mrtvým tělem křičel ‚Hindu, hinduista‘ a smál se, protože si uvědomil, že ten muž je hinduista, protože není obřezaný,“ uvedla OP India (viz obrázek).
Dům hinduistické hudební hvězdy Rahula Anandy, 140 let starý dům v Dháce, byl v pondělí vyrabován a zapálen islámským davem, který zničil jeho sbírku 3 000 ručně vyrobených hudebních nástrojů.
„Jsou to hinduisté, zabijte je všechny“,
říkali muslimští mladíci, když zaútočili na čtyřčlennou hinduistickou rodinu v okrese Rajkot.
Muslimští radikálové Jamaat-e-Islami se obrátili proti svým bývalým spojencům z Komunistické strany Bangladéše a zabíjeli a mrzačili jejich vůdce.
Zatímco západní globalistická média loajální k Bidenovu režimu vykreslují násilný puč proti zvolenému premiérovi a hinduistickou genocidu v Bangladéši jako jakési vítězství „demokracie,“ místní pozorovatelé identifikovali náměstka amerického ministra zahraničí pro záležitosti jižní a střední Asie Donalda Lu jako klíčovou postavu v krvavé barevné revoluci, která se odehrává v desáté nejlidnatější zemi světa.
Zvolená premiérka Šejk Hasina otevřeně obvinila Bidenův režim, že se snaží svrhnout její vládu „barevnou revolucí“ za to, že odmítla dovolit USA zřídit vojenskou základnu v Bangladéši a přerušit vztahy s Ruskem a Čínou.
„Nemyslím si, že je uvěřitelné, že by skupina studentů mohla svrhnout vládu v tak krátkém čase,“ řekl novinář KJ Noh. „Víme, že NED nalévá miliony dolarů neziskovkám v Bangladéši – 4 miliony dolarů jen v roce 2021,“ vysvětlil Noh.
„Zdá se, že ve hře je jasná americká ruka, která využila studentských protestů ke svržení demokraticky zvolené vlády premiérky Hasiny. Studenti jsou skupinou, která je snadno ovlivnitelná, a bohužel v tomto případě podlehli vlivu Západu, když volali po svržení Hasiny,“ řekl indický letecký maršál M. Matheswaran.
Matheswaran řekl, že USA nemají žádné „výčitky“ destabilizace jakékoli země pro své „sobecké zájmy“ a dodal, že Washington byl znovu a znovu vinen podporou „radikálů“ u moci v různých regionech v různých okamžicích historie.
Zde stačí připomenout například podporu džihádistů v Sýrii a Iráku a zásadní podíl USA na vzniku ISIS.
Donald Lu byl americkým velvyslancem v Albánii (2015-2018) a Kyrgyzstánu (2018-2021), kde byl obviněn ze zasahování do politiky jiných zemí, jak uvádí Pakistan Today.
V Albánii byl Lu obviněn z vyhrožování generálnímu prokurátorovi Adriatiku Llallovi, který napsal albánskému prezidentovi dopis, v němž si stěžoval na „drzé chování“ amerického velvyslance.
Donald Lu byl také spolu s Victorií Nulandovou zřejmě zapojen do barevné revoluce v Makedonii v roce 2015, která svrhla konzervativního premiéra Nikolu Gruevského.
V září 2021 byl Bidenovou administrativou povýšen na náměstka ministra zahraničí pro záležitosti jižní a střední Asie. Po ruské invazi na Ukrajinu v únoru 2022 odcestoval Lu s náměstkem ministra zahraničí do Bangladéše a Indie, aby tyto země dostal pod tlak, aby se k Rusku obrátily zády.
Lu se vrátil do Bangladéše v roce 2023 a v květnu 2024 a slíbil, že USA „respektují suverenitu Bangladéše“ tváří v tvář obviněním premiérky Šajch Hasiny, že cizí země chce v Bangladéši zřídit leteckou základnu a konspiruje proti její vládě poté, co byla odmítnuta.
Bývalý pákistánský premiér Imran Chán také obvinil Lu, že v dubnu 2022 podnítil jeho svržení po veřejných neshodách s americkou administrativou. „Lu tato tvrzení odmítl jako konspirační teorie,“ píše Pakistan Today.
„Samozvaná Světová policie pro lidská práva, demokracii a ctnost, Spojené státy americké, si vysloužily nechvalnou pověst za vměšování do vnitřních záležitostí jiných zemí, jejich volebního procesu a klíčových politických opatření pod rouškou zpráv o lidských právech a jejich kázání,“ napsal OP India.
„Donald Lu je americký ekvivalent ‚čínského vlčího válečníka‘. Často vyjadřoval obavy z otázek lidských práv (v překladu: varování zemím, které se nepodřizují americkému diktátu) v Indii za funkčního období Módího vlády, stejně jako v několika dalších zemích po celém světě.
Indičtí pozorovatelé obviňují Lu a Bidenův loutkový režim, že usilují o změnu režimu i v Indii. „Geopolitický expert Dr. Anant Bhagwat řekl, že Bidenova administrativa nechce v Indii stabilní vládu, protože během deseti let stabilní Módího vlády Indie sledovala silnou a nezávislou zahraniční politiku a nenechala se odradit vnějšími tlaky,“ píše OP India.
„Donald Lu je v Indii nenáviděnou postavou kvůli svým pokusům o vměšování do indické demokracie. Minulý rok hostil v Bílém domě vůdce indické opozice Ráhula Gándhího,“ řekl Bhagwat.
V roce 2023 měl indický opoziční vůdce Rahul Gándhí „tajnou schůzku v americkém Bílém domě“, kde se setkal s Donaldem Lu a dalšími představiteli Bidenovy administrativy, píše OP India.
Během své cesty do USA Gándhí učinil několik sporných poznámek, včetně snahy o zahraniční intervenci s cílem „obnovit demokracii v Indii,“ protože to je globální veřejný statek.
Spracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda, ZDROJ: