V posledních měsících se zejména (ale nejen) v USA zvedá hysterie kolem ptačí chřipky, která se údajně šíří nejen mezi ptáky, ale také mezi krávami či kočkami a PCR testy vykázaly pozitivitu i u několika lidí.

Ano, jsou to opět nechvalně známé PCR testy, co zřejmě odstartuje další „plandemii“. Jak se ovšem podaří tuto pandemii vyvolat? Jak se podaří opět donutit masy k naprosté poslušnosti?

Ve skutečnosti se virus ptačí chřipky H5N1 nemůže přenést z člověka na jiné lidi. Někteří vědci se však snaží, aby byl virulentnější a nebezpečnější pomocí výzkumu zisku z funkce. Dr. McCullough na ni upozornil.

Právě oni budou hlavními viníky budoucí pandemie ptačí chřipky

Pokud dojde ke skutečné pandemii ptačí chřipky, lze předpokládat, že půjde o laboratorní ohnisko. Středem zájmu výzkumu je však i virus H5N1, který se šíří již řadu let a druhovou bariéru překračuje jen sporadicky.

Někteří vědci se však pokoušejí využít kontroverzní výzkum zisku funkce, aby tento virus učinili virulentnějším a nebezpečnějším pro lidstvo.

Dr. Peter McCullough ve svém tweetu poukazuje na profesora Rona Fouchiera, zástupce vedoucího Erasmus Department of Viroscience a profesora Yoshihiro Kawaoka z Ústavu patobiologických věd na Fakultě veterinární medicíny University of Wisconsin.

Tito dva vědci a jejich týmy léta pracují na modifikaci viru H5N1, která by měla umožnit přenos z člověka na další lidi.

Tento nebezpečný a vysoce kontroverzní výzkum zisku z funkce profesora Kawaoky ohledně viru ptačí chřipky byl mimo jiné financován americkým  Národním institutem zdraví (NIH), kterému dříve předsedal Anthony Fauci.

V roce 2014 například pobočka NIH National Institute of Allergy and Infectious Diseases poskytla na tento účel více než 600 000 dolarů. Ale jak uvádí zpráva, sponzoři dalšího výzkumu jsou z pochybných důvodů utajeni.

Zpráva z „The Intercept“ také jasně ukazuje, že biologická laboratoř profesora Kawaoky měla katastrofální bezpečnostní opatření, která mohla snadno umožnit šíření viru do volné přírody.

Vzhledem k tomu, že profesor Fouchier dříve vědeckému magazínu Science řekl, že vytvořil „jeden z nejnebezpečnějších virů, jaký mohl být vytvořen,“ je také jasné, jaká nebezpečí se skrývají v tomto výzkumu zisku z funkce.

Vzhledem k tomu, co jsme zažili v průběhu plandemie je také jasné, že vhodné informace je třeba poskytnout předem. Musíme dostatečně včas pojmenovat pachatele a upozornit na nebezpečný výzkum, aby se něco podobného neopakovalo.

Je navíc jisté, že podobné informace budou po případném vyhlášení další pandemie zcenzurovány.

Spracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda, ZDROJ: X-TWITTER

By ARCHA

Secured By miniOrange