Site icon Spolok ARCHA o.z.

Čoskoro nebudú existovať žiadne farmy – ide o súčasť ich hrozivého plánu

(Vernon Coleman, The Expose) Prostoduchí a naivní ľudia veria, že všetko sa deje náhodou. Pomstychtivé, nezmyselné, kruté, deštruktívne, šialené, byrokratické, nebezpečné a jednoducho mätúce vládne politiky v oblasti poľnohospodárstva sa nedejú náhodou.

Poľnohospodári na celom svete sa zdajú byť neustále zmätení politikami a rozhodnutiami, ktoré sú navrhnuté tak, aby potešili nadšených ekologických aktivistov, ktorí žiadajú zatvorenie fariem, aby uspokojili chúťky psychopatov volajúcich po nulovom uhlíku.

V článku britského časopisu (ktorý, ako sa zdá, prepadol zeleným mýtom so všetkou svojou bezduchou oddanosťou zamilovaného tínedžera) jeden popredný zelený akademik nedávno povedal: „Farmárstvo nemá inú možnosť – bude musieť byť udržateľné, inak sa neudrží.“

V tej chvíli nepochybne veľa zelených hláv prikývlo, aj keď sa priznám, ja som ostal v nemom údive.

Zmätení farmári opisujú nové vládne politiky (v EÚ ich určuje eurokomisia) ako pomstychtivé, nezmyselné, kruté, deštruktívne, šialené, byrokratické, nebezpečné a jednoducho mätúce. Poľnohospodári sú vyzývaní, aby dodržiavali „biodynamické“ poľnohospodárske metódy, pri ktorých sa používajú bylinné a minerálne prípravky spolu s astronomickým kalendárom na usmernenie dátumov siatia a zberu. (Nerobím si srandu.)

V žiadnej inej oblasti ekonomiky nie je používaný taký nezrozumiteľný žargón, ako ten, ktorý sa v súčasnosti vkráda do sveta poľnohospodárstva. Mnohí farmári boli dotlačení k podpore absurdného programu „obnovy divočiny“, ktorý s takým nadšením propagujú vyznávači klimatických zmien.

Plánom spiklencov je znížiť množstvo pôdy dostupnej na pestovanie potravín, aby sa vytvoril nedostatok potravín, hladomor a následné nevyhnutné zníženie veľkosti globálnej populácie.

Cieľom tohto programu je umožniť, aby sa tretina až polovica všetkej pôdy premenila na divočinu. Dokonca chcú, aby aj parky rástli divo a záhradkárom odporúčajú, aby počas leta nechali na nich rásť trávu.

Opätovné „zdivočovanie“ vedie k tomu, že tráva ostáva dlhá a nepokosená na okrajoch ciest a chodníkov, na verejných miestach a v súkromných záhradách.

Aký je teda hlavný dôvod toho všetkého? (Vždy majú dôvod.) Dlhá a nepokosená tráva dramaticky zvýši šírenie kliešťov a výskyt lymskej boreliózy. Zvýši sa aj počet ľudí pohryzených hadmi. Ak zmiju nevidíte a šliapnete na ňu, pravdepodobne vás uhryzne.

A všetka tá dlhá tráva dramaticky zvýši množstvo sennej nádchy. Navyše, dlhá a nepokosená tráva na okrajoch ciest a dopravných ostrovčekoch zvyšuje pravdepodobnosť dopravných nehôd. „Zdivočovanie“ je súčasťou plánu, aby sa všetci stali nešťastnými, zničili všetkým zdravie, zarobili peniaze pre farmaceutické spoločnosti a k tomu zabili pár ľudí.

Aby sa zabezpečilo, že ani poľnohospodári, ani členovia verejnosti nebudú zasahovať do pôdy, ktorá bola vyčlenená na obnovu divočiny (pričom prvý program obnovy divočiny zaviedla Európska únia už pred niekoľkými rokmi v schéme, ktorá sa nazývala „vyňatie pôdy z produkcie“).

K tomu navyše vypúšťajú do prírody voľne žijúce zvieratá. Napríklad do Anglicka boli zavlečené bizóny, vodné byvoly, diviaky a bobry s predvídateľne katastrofálnymi následkami.

Naivní ľudia predpokladajú, že ak sa o pôdu nikto nebude starať, z polí sa stanú lúky plné kvetov, sedmokrások, tulipánov, nezábudiek, lámav, fialiek a iných nádherných rastlín.

V skutočnosti, samozrejme, sa polia prenechané schéme „opätovného zavedenia divočiny“ jednoducho premenia na chaotickú a nepríjemnú zmes žihľavy, ostružiny, bodliakov a obrovského boľševníka s ohniskami krídelky japonskej, ktorá sa extrémne rýchlo šíri.

Väčšina problémov poľnohospodárov v súčasnosti pramení z hlúposti, ignorancie a nepochopenia ich potrieb. Avšak to, čo sa im deje, v skutočnosti nemá nič spoločné s hlúposťou, ignoranciou či nepochopením – všetko je to zámerné a dosť chladnokrvné naplánované.

Čoraz viac európskych krajín je dnes závislých od dovozu väčšiny zásob potravín a energie. A väčšina našich potravín sa bude vyrábať v továrňach, ktoré vlastnia miliardári.

Podstata, ktorú treba mať vždy na pamäti, je, že nič sa nedeje náhodou alebo zhodou okolností.

Autor: Vernon Coleman, expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

** súvisiace články

Exit mobile version