Ve strategickém dokumentu OSN z roku 2000 se uvádí, že je třeba zaplavit Ameriku a Evropu stovkami milionů migrantů, “aby se udržel počet obyvatel“.

Alex Jones na obsah této zprávy upozornil v roce 2018.  Jeho zpravodajství o ní bylo podrobeno cenzuře.  V roce 2023, kvůli Bidenově politice otevřených hranic a přílivu migrantů, Jones na zprávu OSN upozornil znovu v roce 2023.

Zprávu Organizace spojených národů (“OSN”), na kterou Jones upozorňoval, vydala její populační divize a uvedla v ní scénáře “náhradní migrace” v západních zemích k udržení současné velikosti populace za předpokladu nízké porodnosti. (pozn.: dôvody vymierania bielych spoločností sú zrejmé – “domorodci” sú vystavení takým životným podmienkam, aby skôr zomierali a čo najmenej sa reprodukovali)

Iluzórne dôvody dovozu nepracujúcich z dôvodu, aby nahradili ubúdajúcich pracujúcich…

Náhradní migrací se rozumí mezinárodní migrace potřebná k vyrovnání úbytku obyvatelstva a stárnutí populace v důsledku nízké porodnosti a úmrtnosti. Jde o udržení stabilní velikosti a věkové struktury obyvatelstva dovozem pracovníků, kteří nahradí ty, kteří opouštějí pracovní sílu z důvodu odchodu do důchodu nebo emigrace.

Zpráva populační divize OSN nazvaná “Náhradní migrace: Is it a Solution to Declining and Ageing Populations?” byla zveřejněna v roce 2000.  Zpráva zkoumala demografickou situaci ve většině vyspělých zemí, zejména v Evropě, a zkoumala množství imigrace potřebné k udržení současného počtu obyvatel za předpokladu nízké porodnosti.

Zpráva OSN analyzovala šest scénářů náhradní migrace pro osm zemí s nízkou porodností, včetně Spojených států, a pro dva regiony: Evropy a Evropské unie.

Klíčová zjištění zprávy OSN byla následující:

  1. Úbytek a stárnutí obyvatelstva: Zpráva předpokládá, že v letech 1995 až 2050 dojde k poklesu počtu obyvatel Japonska a prakticky všech evropských zemí. V některých případech, například v Estonsku, Bulharsku a Itálii, by země ztratily až třetinu obyvatelstva.
  2. Požadavky na přistěhovalectví: Aby se zabránilo úbytku a stárnutí populace, bylo by zapotřebí výrazné imigrace. Například Jižní Korea by potřebovala přibližně 5,1 miliardy přistěhovalců (prakticky současný celkový počet obyvatel světa), aby si udržela poměr obyvatel v produktivním věku na úrovni roku 1995.
  3. Rozdíly podle zemí: Zpráva představila alternativní scénáře pro období 1995-2050, které zdůrazňují dopad různých úrovní imigrace na počet obyvatel a jejich stárnutí. Například Itálie by musela absorbovat velký počet přistěhovalců, aby zabránila 28% poklesu počtu obyvatel.
  4. Obyvatelstvo v produktivním věku: Počty přistěhovalců potřebné k zabránění poklesu počtu obyvatel v produktivním věku jsou vyšší než počty potřebné k zabránění poklesu celkového počtu obyvatel.

Zpráva OSN sice zdůrazňuje rozsah potřebného přistěhovalectví, ale zároveň zdůrazňuje, že je třeba, aby tvůrci politik zvážili komplexní přehodnocení zavedených politik a programů, včetně těch, které se týkají mezinárodní migrace.

Další informace: Nová zpráva o náhradní migraci vydaná populační divizí OSN, tisková zpráva, OSN, 17. března 2000.

V roce 2018 upozornil server Infowars na zprávu OSN o strategii náhradní migrace.  Článek již není na internetu dostupný, ale víme, že existoval, protože u něj PolitiFact ověřoval pravdivost. Proč se PolitiFact domníval, že článek Infowars je hoden “vyvrácení”?  Protože “tento článek byl označen v rámci úsilí Facebooku bojovat proti falešným zprávám a dezinformacím v jeho News Feedu. (Přečtěte si více o našem partnerství s Facebookem.),” uvedl PolitiFact. Což vlastně mluví za vše.

Naštěstí se nemusíme spoléhat na pochybný “fact-checking” blog PolitiFact, abychom si přečetli, co se v původním článku psalo, protože Infowars ho znovu zveřejnil 10. května 2023.

Článek napsal Paul Joseph Watson a upozorňoval na zprávu OSN, která připouští “náhradní migraci”.  Jak bylo uvedeno v titulku článku: “Strategický dokument OSN z roku 2001 se ve světle migrační krize dostává do nové pozornosti, protože nastiňuje potřebu zaplavit Ameriku a Evropu stovkami milionů migrantů, aby se udržel počet obyvatel.”

“V případě Spojených států se ve zprávě OSN podle nejextrémnějšího scénáře uvádí, že ‘od roku 1995 do roku 2050 by bylo nutné mít 593 milionů přistěhovalců, tedy v průměru 10,8 milionu ročně’,” napsal Watson.  Pokračoval:

V případě Evropy dokument tvrdí, že do roku 2025 bude potřeba nejméně 159 milionů migrujících pracovníků, aby “byla zachována současná rovnováha 4 až 5 pracovníků na jednoho důchodce”.

Podle nejhoršího scénáře by do roku 2050 bylo zapotřebí 1,4 miliardy migrantů, tedy v průměru 25,2 milionu ročně. To znamená, že v roce 2050 by v Evropě žilo 2,3 miliardy obyvatel, z nichž 1,7 miliardy, tedy téměř tři čtvrtiny, by tvořili migranti nebo jejich potomci.

AUTOR: Rhoda Wilson, Preklad + Zpracoval: CZ24.news, ZDROJ

By ARCHA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Secured By miniOrange