Site icon Spolok ARCHA o.z.

Bill Gates potvrdil, že digitálne preukazy budú pre účasť v spoločnosti povinné

Dne 8. listopadu 2023 se uskutečnilo virtuální zahájení takzvané „50-in-5“ agendy.

Organizace spojených národů, Nadace Billa a Melindy Gatesových a partneři Rockefellerovy nadace zahajují kampaň, jejímž cílem je urychlit zavádění digitálních dokladů totožnosti, digitálních plateb a sdílení dat v 50 zemích pod hlavičkou digitální veřejné infrastruktury (DPI) do roku 2028.

Rozvojový program OSN (UNDP) oznámil plány na zavedení „digitálních průkazů“ po celém světě do roku 2030, které budou povinné pro lidi, kteří se chtějí zapojit do společnosti, tvrdí Reclaim the Net, kteří se zasazují o svobodu projevu a osobní svobodu na internetu.

Systém sociálního kreditu

Tlak na digitální veřejnou infrastrukturu (DPI), která zahrnuje „digitální občanské průkazy“, očkovací pasy a digitální měny centrálních bank (CBDC) – prosazuje globalistický WEF a není překvapením, že ho podporuje Bill Gates spolu s OSN a Evropskou unií (EU).

Redaktor portálu The Sociable Tim Hinchliffe říká: „Zastánci jsou neochvějně přesvědčeni, že DPI je nezbytná pro účast na trzích a ve společnosti – stejně jako jsme to viděli u očkovacích pasů – jen v mnohem širším měřítku a pokud bude DPI úspěšná, dá vládám a korporacím moc zavádět systémy sociálního kreditu, které mohou určovat, kam a jak můžete cestovat, co smíte spotřebovávat a jak budete moci obchodovat se svými programovatelnými penězi.“

„Představte si individuální sledovače uhlíkové stopy, zóny s velmi nízkými emisemi (ULEZ) a CBDC naprogramované tak, aby omezovaly „méně žádoucí“ nákupy – to vše prosazují zastánci velkého resetu.“

Kampaň „50 in 5“

Kampaň „50 in 5“ se označuje za „propagační kampaň vedenou jednotlivými zeměmi. Do roku 2028 kampaň 50 in 5 pomůže 50 zemím navrhnout, spustit a rozšířit součásti jejich digitální veřejné infrastruktury,“ uvádí se v oficiálním prohlášení. Těchto 50 zemí je určeno jako globální testovací místa (pokusní králíci) a DPI budou nejprve v Africe (zejména subsaharské) a Indii, ale plánem je zavést digitální ID do roku 2030 celosvětově, aby zahrnovaly všechny občany členských států OSN, uvádí Planet Today.

Kampaň „50 in 5“ je také nepřekvapivě výsledkem spolupráce Nadace Billa a Melindy Gatesových, Rozvojového programu OSN, Aliance pro digitální veřejné statky a společnosti Co-Develop. Co-Develop byla založena Rockefellerovou nadací, Nadací Billa a Melindy Gatesových, Nilekani Philanthropies a Omidyar Network. Digital Public Goods Alliance uvádí nadace Gatese i Rockefellera ve své cestovní mapě představující „aktivity, které podporují digitální veřejné statky“, spolu s dalšími organizacemi a několika vládami.

DPI se prodává jako mechanismus pro finanční začlenění, pohodlí, lepší zdravotní péči a ekologický pokrok. ale je to „všeobjímající fráze aplikovaná na rýsující se technokratický systém správy, který je poháněn třemi základními složkami: digitální identifikací, digitálními platbami, jako jsou digitální měny centrálních bank (CBDC), a masivním sdílením dat.“

Světové ekonomické fórum

WEF v září zveřejnilo sérii článků, v nichž v podstatě tlačí na prosazování DPI, a WEF samozřejmě myslí na děti jako nejlépe umí: „Práva dětí na celém světě mohou být posílena investicemi do digitálních veřejných infrastruktur,“ uvádí jeden z titulků v článku zveřejněném 18. září 2023 pod názvem: „Dvě třetiny cílů udržitelného rozvoje týkajících se dětí jsou mimo tempo plnění cílů: Zde je důvod, proč musíme investovat do digitální veřejné infrastruktury již nyní.“

„Rok 2023 je polovinou cesty k dosažení cílů udržitelného rozvoje Organizace spojených národů (SDGs),“ připomíná WEF, tato polovina cesty je příležitostí k „vyhodnocení a rekalibraci“ úsilí o naplnění práv každého dítěte, a to všude. Podle nové zprávy UNICEF s názvem „Pro každé dítě udržitelná budoucnost“ zbývá do roku 2030 pouhých sedm let a dvě třetiny ukazatelů týkajících se dětí jsou mimo tempo plnění svých cílů.

„Řešení“ problému? „Problémem“ byla podle WEF samozřejmě pandemie, která „situaci zhoršila“, a „řešením“ je digitální veřejná infrastruktura, která byla označena za „klíčový přechod nutný pro urychlení opatření a výsledků v oblasti cílů udržitelného rozvoje pro děti do roku 2030.“

Ochrana „práv či bezpečnosti dětí“ byla taktikou, kterou nevolení globalisté používali již dříve, zatímco prosazovali technokratický systém, který ve skutečnosti bude všem jednotlivcům, včetně dětí, práva brát.

Reclaim the Net, říká, že v podstatě „DPI je módní slovo, které v poněkud zajímavé/znepokojivé shodě používají organizace jako OSN, ale také Evropská unie (EU), Gatesova nadace a samozřejmě Světové ekonomické fórum (WEF).“

„V nejlepším případě by mělo DPI napomoci rozvoji mnoha způsoby. Ti, kteří se hlouběji zabývají frázemi a „korporátními řečmi“ pocházejícími z těchto organizací, však tento termín a politiku odmítají jako lest, která má urychlit zavedení digitálních průkazů a plateb s termínem do roku 2030.“

V závěru uvádějí: „Pokud jste občanem členského státu OSN a vaše vláda (tj. daňoví poplatníci) přispívá na různé snahy OSN a, cítíte se buď nesví nebo jen nedostatečně informováni o tom všem, no, smůla. Stejně do toho půjdou.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

* zdroj

** súvisiace články

Exit mobile version