Generálny riaditeľ WHO Tedros Ghebreyesus a mimoriadny výbor sa v stredu 14. augusta 2024 tajne stretnú, aby rozhodli, či vyhlásiť kiahne/opičie kiahne za stav nebezpečného ohrozenia verejného zdravia medzinárodného významu (PHEIC).

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) usporiada budúcu stredu tajné online stretnutie, na ktorom sa bude diskutovať o tom, či by sa epidémia Mpox, ktorá v súčasnosti postihuje niekoľko afrických krajín, mala vyhlásiť za globálnu zdravotnú pohotovosť. Virtuálneho stretnutia, ktoré sa začína o 10:00 GMT, sa zúčastnia členovia núdzového výboru WHO.

Šéf WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus pre X povedal, že výbor si vymení názory na to, či by sa epidémia Mpox mala klasifikovať ako „medzinárodná zdravotná pohotovosť“. Ak je to tak, výbor prerokuje aj opatrenia na prevenciu a kontrolu šírenia choroby.

Tedros vyvoláva strach a šíri paniku, aby vynútil zavedenia Lockdownov a presadil drahé (jedovaté, teda nebezpečné) očkovania proti „Mpox“

Tento plán používajú aj proti ľuďom v iných krajinách tvrdením, že Mpox sa šíri. Kto si to neuvedomuje, začne sa báť ľudí z iných krajín. To vytvára rozdelenie a nepokoj.

Spojené štáty:

Zdravotné orgány rozhodujú, či došlo k prepuknutiu Mpox; už aj len individuálny prípad možno považovať za prepuknutie Mpox podľa uváženia orgánov verejného zdravotníctva.

Ďalšie okolnosti, za ktorých môže byť zaručená potrebná reakcia pre ochranu verejného zdravia, zahŕňajú pretrvávajúce riziko zavlečenia Mpox do komunity v dôsledku aktivity choroby v inej geografickej oblasti.

Na tieto účely sa mimoriadnou situáciou v oblasti verejného zdravia rozumie:

Akákoľvek prenosná choroba určená riaditeľom WHO, ktorá je buď zdokumentovaná, alebo má významný potenciál regionálneho, národného alebo medzinárodného šírenia prenosnej choroby, alebo s vysokou
pravdepodobnosťou spôsobí úmrtia alebo vážne ochorenia, ak nie je riadne kontrolovaná, alebo

2) Akákoľvek prenosná choroba opísaná vo vyhlásení riaditeľa podľa 319(a) zákona o verejnej zdravotnej službe (42 U.S.C. 247d(a)); alebo

Akákoľvek prenosná choroba, ktorej výskyt je hlásený Svetovej zdravotníckej organizácii v súlade s článkami 6 a 7 Medzinárodného zdravotného poriadku ako udalosť, ktorá môže predstavovať medzinárodnú núdzovú situáciu v oblasti verejného zdravia; alebo

(4) akékoľvek prenosné ochorenie, ktorého výskyt je generálnym riaditeľom Svetovej zdravotníckej organizácie klasifikovaný ako medzinárodná núdzová situácia v oblasti verejného zdravia v súlade s článkom 12 Medzinárodných zdravotných predpisov, alebo

(5) každý prípad prenosnej choroby, pre ktorý generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie vydal dočasné alebo trvalé odporúčania na prevenciu alebo rýchle zistenie výskytu alebo opätovného výskytu prenosnej choroby v súlade s článkom 15 alebo 16  Medzinárodných zdravotných predpisov.

Okrem zámeru presunúť obrovské sumy peňazí z daní do kasy farmaceutického priemyslu a jeho hlavných akcionárov môže ísť veľmi pravdepodobne aj o mocenskú politiku.

Africké krajiny sa čoraz viac oslobodzujú spod vplyvu starých koloniálnych pánov a vyháňajú USA, Francúzsko a Veľkú Britániu zo svojich krajín. Neustále sa vypovedajú aj zmluvy na koloniálne vojenské základne.

„Pandémia“ by isto mohla byť prostriedkom na zvrátenie alebo aspoň spomalenie tohto procesu. Nový boj o obrovské zisky prostredníctvom očkovnia s pomocou WHO sa teda už začína!

Spracoval: Roman Bednár, ZDROJ: X-Twitter

By ARCHA

Secured By miniOrange