Bývalá britská premiérka, která na svém postu setrvala jen velmi krátkou dobu, nyní přiznává, že byla ovládána Deep State, ale i to, že premiér nerozhoduje. A to samozřejmě neplatí jen pro Velkou Británii.

Možná si ještě pamatujete, že záhy po útocích na Nord Stream byla ze svého postu odvolána Liz Trussová, která byla nástupkyní Borise Johnsona. Teprve po ní nastoupil na premiérský post člen WEF Sunak.

Říkalo se, že hlavním důvodem jejího vyhazovu bylo to, že ona sama – i když nepřímo – naznačila, kdo je skutečným pachatelem útoků na potrubí. Jak ovšem sama přiznává, tak coby premiérka ve skutečnosti nikdy nevládla. Mnohem větší moc má šéf centrální banky, což zřejmě neplatí jen ve Velké Británii.

Svým prohlášením vlastně Trussová rozkryla další konspirační teorii, která se tímto stává skutečností. Politici na všech postech jsou jen poslušnými loutkami.

Bývalá britská premiérka Liz Trussová, která musela opustit svůj post po pouhých 49 dnech, otevřela na konferenci Conservative Political Action Conference (CPAC) pozoruhodné téma. Tvrdila tam, že byla pod vlivem Deep State.

Trussová uvedla, že levice infiltrovala veřejné a soukromé instituce v Deep State a zmařila její snahy o snížení daní a zmenšení vlády.

Myslela si, že může změnit zemi tím, že se stane premiérkou. „Zjistila jsem, že premiér není ten, kdo drží otěže. Otěže drží Bank of England, Úřad pro rozpočtovou odpovědnost, ale ne předseda vlády. To je obrovský problém,“ řekla v rozhovoru se Stevem Bannonem.

Zeptal se jí, jestli je konspirační teoretička.

Trussová dále uvedla, že guvernér britské centrální banky nemůže být odvolán, ale premiér ano. „To znamená, že guvernér Bank of England má větší moc než premiér a v demokracii je to problém.“

Bývalá premiérka dále řekla, že konzervativci potřebují větší sílu, aby se mohli postavit Deep State.

Celý rozhovor Steva Bannona s Liz Trussovou můžete sledovat níže:

ZDROJ: X-Twitter

By ARCHA

Secured By miniOrange