Vzhľadom na skutočnosť, že v dnešnom záverečnom článku ide o výsledok – riešenie, tak nevyhnutne v ňom pôjde o čísla, trochu matematiky a mimoriadne dôležitý záver. Odporúčam každému, kto prečíta tieto prvé riadky, aby si prečítal aj koniec tohto článku.
Magické čísla 3, 5, 7, 9 v sebe ukrývajú princíp dvojice (tandem = 2):
3 + (2) = 5 + (2) = 7 + (2) = 9.
Taktiež v sebe ukrývajú aj princíp trojice (trojtandem):
(2) ↔ (2) ↔ (2).
Magické čísla 3, 5, 7, 9 sú osobitným vyjadrením zdolania neprekonateľných prekážok dvojicou (1 + 1 = 2 = princíp dvojice = tandem) dvoch osamotených identít. Jedna osamotená identita (1 = princíp jednotlivca – individuálnosti) začne v dôvere spolupracovať s druhou osamotenou identitou (1 = princíp jednotlivca – individuálnosti).
Svojou spoluprácou najskôr vytvoria tandem a neskôr aj trojtandem. Vytvoria tak rad štyroch magických čísel:
1 (individuálnosť) + 2 (tandem) = 3, pričom platí 3 → 5 → 7 → 9.
Základné magické číslo 3 tak vzniká z čísla 1 predstavujúceho individuálnosť a čísla 2 predstavujúceho tandem (1 + 2 = 3). Ak sa zapíšu v podobe 12 a 21, tak vyjadrujú zmenu, ktorá je vyjadrená aj na chrbáte každej knihy trilógie VEDMA VEĎ MA.
Taktiež vytvárajú ďalšie významné magické číslo známe pod pojmom „kristove roky“ – číslo 33, pre ktoré platí:
1 a 2 → | 12 (1 + 2 = 3) | jeden krát číslo 3 – prvé riešenie |
2 a 1 → | 21 (2 + 1 = 3) | jeden krát číslo 3 – druhé riešenie |
SPOLU | 33 | DVA KRÁT ČÍSLO 3 – DVE RIEŠENIA |
Základné magické číslo tri je použité vo väčšine slovenských ľudových rozprávok. Ak bohatier potrebuje oslobodiť princezné, tak sú väčšinou tri, pričom musí premôcť troch drakov, tri ježibaby, troch šarkanov… V takmer všetkých prípadoch bohatier musí splniť tri úlohy, alebo musí opakovať úlohu tri krát, aby sa dopracoval ku konkrétnemu výsledku.
Číslo tri tak vyjadruje nevyhnutnosť splnenia troch úloh – troch krokov, ktoré je potrebné vykonať na dosiahnutie konkrétneho výsledku.
V ruskej ľudovej rozprávke „Choď tam – nevedno kam, prines to – nevedno čo“ je použité mimoriadne zaujímavé slovné spojenie: „za trideviatimi krajinami, v tridesiatom kráľovstve“.
Bohatier v rozprávke potrebuje prekonať deväť krajín, aby sa dostal do desiateho kráľovstva. Číslo tri upozorňuje, na skutočnosť, že počas svojej cesty deviatimi krajinami a aj v desiatom kráľovstve bude musieť vykonať tri kroky – tri úlohy.
Číselný zápis pojmu trideviaty je v takomto prípade – 9 9 9.
V našom prípade deväť krajín predstavuje deväť dní, počas ktorých som zverejnil deväť článkov (každý deň jeden) v troch kategóriách – vykonal som tak tri nevyhnutné kroky, pričom v každom kroku boli tri ďalšie – menšie kroky):
- krok – tri články v kategórii „Svedectvo Pravdy“,
- krok – tri články v kategórii „Princíp Voľby“,
- krok – tri články v kategórii „Inferno“.
Znamená to, že som prešiel cez trideväť krajín – v deviatich dňoch som splnil tri úlohy. Zrealizoval som tak vstupy, s ktorými som vkročil do desiateho kráľovstva.
Z pohľadu pochopeného poznania zakázanej komnaty som svojimi deviatimi článkami vytvoril šablónu – trojrozmernú matematickú maticu podľa ktorej operátor – VEDMA v „tridesiatom kráľovstve“, vykonáva u každej identity hodnotenie výsledku vzdelávacieho procesu v trenažéri života interaktívnej simulácie nášho sveta. Matematický zápis týchto vstupov je nasledovný.
Hodnotenie vykonáva operátor – VEDMA podľa kategórií. V kategórii „Svedectvo Pravdy“ bude hodnotenie znieť: „Viera“ alebo „Bez-Viera“. Každý, kto sa vráti k prvým trom článkom, môže pochopiť o čom je toto hodnotenie: Mám alebo nemám VIERU v zmysle pochopeného poznania.
Na to bude nasledovať hodnotenie v kategórii „Princíp Voľby“: „Prijatie“ alebo „Odmietnutie“. Každý, kto sa vráti k druhým trom článkom, môže pochopiť, že toto hodnotenie je o posudzovaní reťazenia rozhodnutí vykonaných na základe princípu voľby, v ktorom som buď prijímal alebo odmietal „Kríž Viery, Bohatiersky Meč a Živú vodu“.
Hodnotenie v kategórii „Infreno“ bude znieť: „Život“ (hodnotená identita je živá) alebo „Smrť“ (hodnotená identita je mŕtva). Každý, kto sa vráti k tretím trom článkom, môže pochopiť, že toto hodnotenie je o posudzovaní konania správnych (pravých) skutkov vzídených z reťazenia rozhodnutí vykonaných na základe princípu voľby. Výsledkom konania (pozn.: aj nekonanie je konanie) skutkov počas svojho života v Inferne interaktívnej simulácie tohto sveta – vo vzdelávacom trenažéri života – je stav: „živá identita“ alebo „mŕtva identita“ (pozn.: ktorá identita je živá a ktorá mŕtva vysvetľujem v trilógii VEDMA VEĎ MA).
Opísaným spôsobom všetci spolu s VEDMOU prejdeme tridesiatym kráľovstvom, čo znamená že počas troch dní tri krát prejdeme opakovaným trojstupňovým hodnotením (každý deň jeden krát).
Číselný zápis pojmu tridesiaty je v takomto prípade – 10 10 10. Nachádza sa na titulnej strane každej knihy trilógie VEDMA VEĎ MA.
O 24:00 hod. SELČ dňa 26. 3. 2023, teda na konci dnešného dňa, budú VEDMOU uzatvorené dokončovacie práce na realite – svete večného života. V tom istom čase VEDMA po prvý krát nad každou identitou prežívajúcou svoj život v INFERNE interaktívnej simulácie nášho sveta vyriekne výsledok prvého hodnotenia vzdelávacieho procesu absolvovaného vo vzdelávacom trenažéri života.
Bude to niečo podobné, ako sme zvyknutí na školských vysvedčeniach: PROSPEL alebo NEPROSPEL. Hodnotenie „Vystúpenie z Inferna“ = PROSPEL. Hodnotenie „Zotrvanie v Inferne“ = NEPROSPEL.
Matematický zápis procesu hodnotenia a výsledku PROSPEL je nasledovný.
Matematický zápis procesu hodnotenia a výsledku NEPROSPEL je nasledovný.
O 24:00 hod. SELČ dňa 27. 3. 2023 VEDMA po druhý krát vyriekne výsledok druhého hodnotenia vzdelávacieho procesu absolvovaného vo vzdelávacom trenažéri života.
O 24:00 hod. SELČ dňa 28. 3. 2023 VEDMA po tretí krát vyriekne výsledok tretieho hodnotenia vzdelávacieho procesu absolvovaného vo vzdelávacom trenažéri života.
O 24:00 hod. SELČ dňa 28. 3. 2023 VEDMA, teda na konci 12-teho dňa celého procesu (číslo 12 vyjadruje zmenu) o výsledku hodnotenia vyhotoví zápis a každú identitu, ktorá PROSPELA označí svojím znakom.
Prorocká správa o vykonaní tohto úkonu je už 930 rokov zašifrovaná a symbolicky aj zachovaná v 3 veršoch 13. kapitoly novozákonnej knihy Zjavenie apoštola Jána:
„A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena. V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť. (Zj 13, 16-18)“
„Čelo“ symbolizuje reťazenie rozhodnutí postavených na pochopenom poznaní (VIERE) a vykonaných „hlavou“ (identitou) v rámci uplatňovania princípu voľby.
„Pravá ruka“ symbolizuje správne (pravé) skutky vzídené z reťazenie rozhodnutí vykonaných na základe princípu voľby.
„Znak“ predstavuje výsledné hodnotenie PROSPEL zapísané do identity, ktoré bolo postavené na zápisoch o vykonaní tých správnych (pravých) skutkov dotknutou identitou.
„Nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak“: Kupovať a predávať môže iba ten, kto je živý. Mŕtvy kupovať a predávať nevie. Slovné spojenie tak vyjadruje skutočnosť, že v prežívaní života v realite – svete večného života bude pokračovať iba živá identita označená znakom.
„Meno šelmy“ je VEDMA (pozn.: za šelmu je označená v prorockom videní preto, lebo ide o pohľad temnej identity Boh, ktorým ona videla svetlú identitu VEDMU – pre neho osobne nebezpečnú a hrôzu vzbudzujúcu bytosť).
„Číslo mena šelmy“ je 6 6 6, v terminógii ruských ľudových rozprávok trideväť a tridesať je toto číslo vyjadrené slovom trišesť: hodnotenie vykonáva VEDMA tri krát, počas troch dní v troch kategóriách (Svedectvo Pravdy, Princíp Voľby, Inferno), pričom možných výsledných hodnotení je šesť (Viera, Bez-Viera, Prijatie, Odmietnutie, Život, Smrť).
KTO MÁ UŠI, NECH POČÚVA. (Zj 13, 9)
prihláste sa do nášho kanála na TELEGRAMe: https://t.me/spolokarchaoz