Spojené státy se připojily k dalším 12 zemím a podepsaly dohodu Světového ekonomického fóra (WEF), jejímž cílem je vyvolat celosvětový hladomor zničením zemědělského průmyslu.

Podle dohody, kterou vypracovaly WEF a Organizace spojených národů (OSN), způsobuje produkce potravin “globální oteplování” a musí být odstraněna.

Globalisté trvají na tom, že k “záchraně planety” před “změnou klimatu” je třeba zavřít zemědělské podniky po celém světě.

Dohoda WEF stanovuje cíle, kolik zemědělské půdy musí jednotlivé země eliminovat, aby je splnily.

Pod záminkou snížení “emisí metanu” podepsalo třináct zemí závazek vyvolat globální hladomor tím, že zlikvidují zemědělskou produkci a zruší zemědělské podniky.

Těchto třináct zemí, které začátkem tohoto roku oznámilo Globální metanové centrum WEF – spolek krizových inženýrů, kteří využívají paniku veřejnosti ke zničení světových zásob potravin, jsou:

  • Argentina
  • Austrálie
  • Brazílie
  • Burkina Faso
  • Chile
  • Česká republika
  • Ekvádor
  • Německo
  • Panama
  • Peru
  • Španělsko
  • Spojené státy
  • Uruguay

Představte si, že by se v Austrálii, Brazílii a USA nevyrábělo žádné maso. To je cíl globalistů.

A přiznávají, že je to všechno součástí klimatického podvodu, který byl mimochodem důkladně odhalen jako šarlatánský vědecký podvod.

Jak říká Luis Planas, španělský ministr zemědělství, rybolovu a potravinářství: “Jsem rád, že vidím společný závazek mezinárodního společenství zmírnit emise metanu ze zemědělství jako prostředek k dosažení cílů, které jsme podepsali v Pařížské dohodě o klimatu.

“Potravinářské systémy jsou zodpovědné za 60 % emisí metanu,” upozorňuje Marcelo Mena, generální ředitel Global Methane Hub.

Tvrdí, že zemědělství ničí planetu.

  • Proto požadují, aby se farmy zavřely.
  • Bez farem nejsou potraviny.
  • A bez potravin máte přesně to, po čem Kamala Harrisová o víkendu volala: “Snížení počtu obyvatel”.

Program depopulace už není ani tajemstvím. Chlubí se jím.

A zde je jejich logika: POTRAVINY = GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ.

Takže útočí na potraviny a omezují je.

John Kerry to uvedl ve svém prohlášení:

“Zmírnění dopadů metanu je nejrychlejší způsob, jak v krátkodobém výhledu snížit oteplování.”

“Potraviny a zemědělství mohou přispět k budoucnosti s nízkým obsahem metanu tím, že zlepší produktivitu a přizpůsobivost zemědělců.”

“Vítáme, že se ministři zemědělství podílejí na realizaci Globálního metanového závazku.”

Krávy a kuřata nahradí cvrčci a larvy hmyzu. Vychutnejte si křupavé placičky z umělého masa a cvrččí nugetky.

Brzy budete jíst brouky, protože maso bude kvůli vládám, které zavřou zemědělské podniky a farmy, naprosto nedosažitelné – a dostupné pouze pro bohaté elity.

Jak vysvětluje novinář Leo Hohmann: “Z těchto slov můžeme usuzovat, že mezi zvažované postupy patří nahrazení velké části stavů hovězího a mléčného dobytka, vepřového a kuřecího masa, na které obyvatelstvo spoléhá, pokud jde o bílkoviny, larvami hmyzu, moučnými červy, cvrčky atd.

OSN, Světové ekonomické fórum a další nevládní organizace již léta propagují bezmasou stravu a konzumaci hmyzích bílkovin a miliardáři investovali do obrovských továren na hmyz, které se staví ve státě Illinois, v Kanadě a v Nizozemsku, kde se mouční červi, cvrčci a další brouci budou zpracovávat jako přídatné látky, které se budou vkládat do potravin, často bez jasného označení, které by lidi informovalo, co přesně jedí.”

Hohmann se také odvolává na prognózu společnosti Deagel, která předpokládá, že do roku 2025 se počet obyvatel USA sníží téměř o 70 %, a říká: “V USA se bude v roce 2025 konzumovat téměř o 70 % méně potravin:

“Neexistuje účinnější způsob depopulace než válka, hladomor a epidemie

“Není zajímavé, že všechny tři tyto časem prověřené metody vraždění jsou ve hře právě teď?

V souvisejícím článku Michael Snyder z blogu The Economic Collapse Blog píše: “Globální zásoby potravin se stále snižují a celosvětový hlad vzrostl na extrémně alarmující úroveň…”.

Podle OSN nemá v současnosti téměř 30 % světové populace stálý přístup k potravinám a přibližně 900 milionů lidí se potýká s ‘vážnou potravinovou nejistotou’…”.

Zdroj: Global Research

By ARCHA

Secured By miniOrange